Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

O Metafoře

Nakladatelství Metafora

Metafora, s. r. o.

Zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 79458

IČ: 26204037, DIČ: CZ26204037

 


 

„Knihy jsou jízdenkou do jiných světů… Nastupovat, vyrážíme!“


logo


Nabízíme knihy různých žánrů, jako jsou beletrie, romány pro ženy, detektivky i thrillery, hobby a zahrada, ruční práce, životopisy, esoterika a další. V nabídce najdete rovněž e-knihy.

Nakladatelství Metafora bylo založeno v roce 2001, první knihou se stal Sex ve městě - literární předloha populárního stejnojmenného televizního seriálu.

 

 

Zaměřujeme se zejména na literaturu překladovou, naši autoři pocházejí ze všech koutů světa.

* Ze Spojených států například Clara Bensenová, netradiční cestovatelka a úspěšná autorka, mistr detektivního žánru Robert Crais, autorka skvělých detektivvek z Japonska Laura Joh RowlandováJ. D. Robb (což není nikdo jiný než slavná Nora Roberts) se svými detektivními příběhy z budoucnosti či Daniel Goleman, autor populárních psychologických knih o emoční inteligenci.

Esoterická témata přinášejí Brian Weiss, jehož knihy o minulých životech jsou už dávno světovými bestsellery, Gregg Braden, Teal Swan nebo Barbara Berger, autoři snoubící duchovní zákony s vědou.

 

* Z Kanady sympatický a vtipný autor Bradley Somer, autor zábavného humoristického románu Ryba jménem Ian

 

* Z Německa pochází odbornice na lidskou auru Manuela Oetingerová, Peter Allmend s příběhem o netradiční životní průvodkyni či Katarina Michel, znalkyně Bachovy květové terapie i ženské duše

 

* Ze Švédska autorky podivuhodných příběhů Majgull Axelsson či Simona Ahrnstedtová

* Z Dánska posílá své napínavé příběhy dvojice autorů skrytá pod pseudonymem Anna Ekbergová

 

* A z dalekého Islandu pochází oblíbená Yrsa Sigurdardóttir, islandská královna krimi a vypravěčka dech beroucích detektivních thrillerů...

 

 

Ve výjimečných případech se u nás objevují i díla českých autorů.

Prozatím k nim patří Eva Brabcová se svým svěžím humorem, Martina Wolfová s příběhy o lásce, která začala už před staletími, Vladimír Kafka se svou neuvěřitelnou výpovědí o síle mysli či Jenny Nowak a její „slabikář" optimistického čarování.

 

Životy mnoha proslulých osobností samy vydají na román, a tak jsme v roce 2012 začali jsme vydávat novou, poutavou knižní řadu plnou neobyčejných odhalení: beletrizované životopisy.

Nyní už s námi můžete nakouknout do soukromí takových umělců, jako byli například Ernest Hemingway, malířka Frida Kahlo nebo světoznámý výtvarník Gustav Klimt. A zveme vás i do společnosti anglických romantiků, impresionistů, vyzvědačky Hata Hari, slavné Evity, Roberta Schumanna a jeho skvělé manželky či významných žen skrytých tak trochu ve stínu jejich známých mužů.

 

Nahlížíme i za oponu světa módy v životopisech slavných návrhářů Vivienne WestwoodovéAlexandra McQueenaJohna Galliana.

 

Pro šikovné ruce máme celou spoustu knížek nejen o klasických ručních pracích, jako je háčkování či pletení, ale také o korálkování a výrobě nejrůznějších půvabných drobností.

Série Od A do Z, oblíbená a stále rostoucí, zahrnuje už teď množství zajímavých témat, jako jsou krystaly, jóga, tarot, mytologie, masáže, homeopatie, sny a mnoho dalších.

 

 

 


 

 

Distribuci našich knih zajišťují především: Euromedia, Pemic, BETA-Dobrovský, Kosmas, Krameriova KD, aj.

Naše e-knihy najdete: Dibuk, Knihcentrum, Kosmas, Palmknihy, Ráj knih

 

A kde naše knížky můžete zakoupit?

Ve všech větších knihkupectvích, v síti prodejen Neoluxor a Neopalladium, v Paláci knih LUXOR na Václavském náměstí, v knihkupectvích Beta-Dobrovský, Knihcentrum.cz, Knihcentrum.sk, Kanzelsberger a Kosmas nebo v knižním oddělení obchodních řetězců TESCO, Globus či Makro...

 

A kdyby se snad náhodou stalo, že knihu, po které jste zatoužili, ani na jednom z těchto míst neobjevíte, můžete nám zavolat či napsat. Nebo se do sídla naší firmy rovnou vypravit na návštěvu.

Rádi vás uvítáme každý pracovní den od 9.00 do 16.00.

 

Budete-li nám chtít cokoliv sdělit, neváhejte nás kontaktovat pomocí uvedených e-mailových adres.

Propagace, e-shop, nabídka recenzí: helena@metafora.cz

Distribuce: eva.hajkova@metafora.cz

Výroba: hana@metafora.cz

Nabídka rukopisů: sona.svobodova@metafora.cz

 

Nejste-li příznivcem nových technologií, můžete samozřejmě využít klasickou poštu či telefon.

Metafora, s. r. o.

U Průhonu 22

170 00 Praha 7

 

Tel./fax: 274 771 407, 274 770 056

E-mail: metafora@metafora.cz

www.metafora.cz


Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign