Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Einstein & Einstein

Einstein & Einstein

"Je to takový nenucený způsob jak se dozvědět něco víc o slavných životech.  Ne nadarmo se říká, že géniové objeví velké věci, ale jsou absolutně nepoužitelní pro normální život. Ty, které nepovažujeme za veliké, se často zaslouží o to největší..."


Od: blog Knihomolno
Přidáno: 10. 3. 2017

"Romance v této knize je jednoznačně ta nejkrásnější, jakou jsem kdy četla. Jednak proto, že je to podle skutečné události, a také proto, jak opravdová jejich láska byla. Prošli si společným dnem, a celkově jejich společná cesta vůbec nebyla snadná."

Celá recenze TADY

 

Od: Blog Trojtečka
Přidáno: 1. 3. 2017

 

"Celá kniha byla velmi čtivá a ani trochu nudná a postavy byly popsány reálně a velmi živě. V tomto ohledu opravdu není naprosto co vytknout. Líbilo se mi, jak dovedně paní autorka popsala Milevino rozpolcení mezi touhou po profesním životě a životem manželky a matky. Bavily mě i spekulace nad tím, nakolik měla Mileva prsty v teoriích svého manžela – byla lepší matematičkou. Počítala tedy ona? A co ještě na známých teoriích bylo jejím dílem? Na tyto otázky se paní autorka pokouší najít vlastní odpovědi. Pravdu se ale dozvíme jen těžko Smile "

http://trojtecka.blogspot.cz/2017/02/einstein-einstein.html

 

Od: Blog Čteme s láskou
Přidáno: 22. 2. 17

 

"Bylo fascinující sledovat pouť ženy, která měla velmi malou šanci uspět. Přesto tolik dokázala a přetrpěla. Muselo být těžké stát po boku manžela, který se neuměl přenést přes genialitu svojí ženy. Nedokázal potlačit svoje ego a chybělo mu základní sociální cítění."

Celá recenze ZDE

 


Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign