Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Hledám přítelkyni pro konec světa

Hledám přítelkyni pro konec světa

"Dlouho jsem nečetla knihu, jež by mne takovýmto způsobem chytla za srdce a vsála do sebe."


Od: blog Knihy na cestách
Přidáno: 24. 1. 2017

„Hledám přítelkyni pro konec světa je prostě jiný příběh. Byla jsem překvapená. Název je trošku zavádějící. Není to klasická love story, jak by mnozí očekávali. Je to příběh bytí a nebytí. Neustálého filozofování nad životem. Přesto je to příběh plný lásky bez servítek, plánů do budoucna, přátelství a znovu nalezení sebe sama. Ke konci mě vše tak překvapilo, že jsem hltala řádky jednu po druhé.“

CELÁ RECENZE ZDE

 

Od: Levandulová komnata
Přidáno: 9. 2. 2016

"Již odpočátku bylo zřejmé, že se stanu svědkem dokonalého a srdcervoucího příběhu, který v sobě skrývá jednu z podstat žití. Dlouho jsem nečetla knihu, jež by mne takovýmto způsobem chytla za srdce a vsála do sebe. První část se nesla v duchu poznávání, druhá mi dokonale způsobila rozruch v citovém vnímání, které mám doteď rozhozené. Těžko říci, zda se mi po takovém zážitku ještě někdy vrátí do normy. Ač se to zdá býti neuvěřitelné, tak silné emotivní pouto sálající z knihy opravdu existuje..."

RECENZE K DOČTENÍ ZDE.

 

Od: Marek Zákopčan
Přidáno: 4. 1. 2015

"Trixie a Jacob vás chytia za srdce; nenadarmo o nich niektorí čitatelia hovoria ako o jednom z najvýraznejších párov v novodobej literatúre."

Celá recenze k dočtení ZDE.

 

Od: Zápisky jedné knihovnice
Přidáno: 21. 12. 2015

"Užila jsem si tento mladistvý a svěží příběh, byť jsem na konci cítila hořkou pachuť. Ale tak to v životě bývá a my víme, že láska někdy pekelně bolí, ale i přesto stojí za to ji prožít."

Celá recenze ZDE.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign