Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Když uvěříš - Inclán Jessica - Recenze

Když uvěříš - Inclán Jessica - Recenze

od: Z blogu...
přidáno: 9.8.2011

Přečtěte si recenzi zde

 

od: VeEee's bookshelf - BLOG
přidáno: 16.8.2011

Přečtěte si celou recenzi

 

od: Z blogu...
přidáno: 31.8.2011

Když děj přechází z jedné „knihy“ do druhé, celé to tak trochu skřípe a ubírá příběhu na úrovni. V těchto momentech je pravděpodobně nejlepší knihu na chvíli odložit a začíst se do ní až za okamžik, jenže pak nastane další přechod a další odkládání. Když ale toto čtenář překousne a překoná, je schopný se i začíst.

od: Z blogu...
přidáno: 22.2.2012

...Na knihe musím vyšvihnúť humor. Nebolo ho tam veľmi veľa, ale keď už prišiel, hlášky stáli za to. Postavu menom Felix (jeden z bratov Sariela) som si veľmi obľúbila. Tretia kniha je venovaná práve jemu, takže si ju určite plánujem prečítať. Na knihe sú tiež zaujímavé francúzske slovíčka. Niekomu to vadí, niekomu sa to zas páči. Patrím k tím druhým. Veď prečo by mi mali vadiť, keď je tam aj vysvetlené, čo to znamená ?

Ako som už spomínala, kniha nesadne každému. Pre mňa to bola príjemná oddychovka od paranormálnych kníh, aké väčšinou čítam, aj napriek tomu, že nad niektorými scénami som krútila hlavou. Knihu odpočúram najmä tým, ktorí si chcú vyskúšať niečo nové a hlavne starším čitateľom, keďže sa v knihe objavilo aj pár pikantných scén.

Celou recenzi najdete zde

 

od: Recenze na blogu
přidáno: 18.6.2012

Kniha se mi docela líbila, byla takovou oddechovou knihou. Myslím to tak, že jsem nečetla o upírech, budoucnosti, ale opět se dostala po nějakém čase do světa čar a kouzel. V knize jsem si velmi oblíbila Sariela, je to ten sexy typ kluků, kterého si vysní každá holka, chová se něžně, mile, ochranářsky. Naopak Miranda mi moc nesedla, byla vášnivá básnířka, které došli nápady, když poznala Sariela. Nedokázala na něj přestat myslet, i když to asi žádná z holek by nedokázala, po tom co jsem vám Sariela popsala. Řekla bych, že tato kniha je spíš pro young adults. Mladším čtenářům, bych knížku moc nedoporučovala, myslím asi tak do 15 let, protože knížce nechybí ani sex- appeal.

Celou recenzi najdete PŘÍMO NA BLOGU.

 

 

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign