Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Kousek nebe - Woodsová Sherryl - Recenze

Kousek nebe - Woodsová Sherryl - Recenze

od: Hedvika Poršová
přidáno: 12.8.2010
SLADKÉ MAGNÓLIE
Sherryl Woodsová
 
Nové začátky
V malém městečku Serenity žijí tři kamarádky – Helen, Dana Sue a Maddie. Maddie se rozvádí se svým mužem, který si našel milenku a odstěhoval se od rodiny. Na dětech i Maddii se rozvod podepsal. Bývalá ligová hvězda Cal Maddox – místní trenér baseballu se Maddie snaží pomoci s jejím pubertálním synem, kterého díky vzniklé situaci přestává baseball bavit. Maddie a trenér se však do sebe zamilují, což je pro maloměsto důvodem k vděčnému tématu. Maddie se dostává do řečí a Cal je málem vyhozen z práce. Situaci ještě zkomplikuje Maddiin manžel, který by rád obnovil svůj vztah s Maddie.
Romantická zápletka ze života, kde nakonec vše dopadne jak má    - pokud chcete vědět jak, doporučuji se do knihy začíst – ideální dovolenková kniha!
 
…stejně jako druhé pokračování Sladkých magnólií…

Kousek nebe
Další z trojice kamarádek Dana Sue je úspěšnou majitelkou restaurace, která nechce o svém bývalém manželovi ani slyšet.  Dcera Annie odmítá jídlo, Dana Sue se snaží pomoci jí s její anorexií, avšak Annie skončí ve vážném stavu v nemocnici. Dana Sue má hromadu starostí, ke kterým přispěje i její bývalý, který se rozhodne o svou lásku (Danu Sue) bojovat. Situace se nemile komplikuje a Dana Sue se musí rozhodnout, co (a kdo) vše je pro ni v jejím životě důležité….

 

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign