Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Má trnitá cesta k radosti ze života

Má trnitá cesta k radosti ze života

Od: Ze zahraničního tisku
Přidáno: 22. 12. 15

„...Mallika Chopra nám ukazuje, jak vést klidný život plný inspirace. Knihu s jejím příběhem si nenechte ujít."
- Elizabeth Gilbertová, autorka bestselleru Jíst, meditovat, milovat

„Kdy jste si naposledy sedli, hluboce se zamysleli nad tím, jak žijete, a byli spokojeni s tím, co vidíte? V této milé, inspirující a praktické knize vzpomínek Mallika Chopra znovu nachází své hluboké touhy a smysl každodenního života. Každému, koho zajímá cesta sebereflexe, je výtečnou společnicí a průvodkyní."
- Jack Canfield, spoluautor světově proslulé série Slepičí polévka pro duši a autor knihy Pravidla úspěchu

„Jak vidno, příběh Deepaka Chopry není jediným příběhem ságy rodu Choprových. Mallika je srdečná, moudrá a vtipná, a její kniha Má trnitá cesta k radosti ze života je nádherná kniha, která vám bude ku prospěchu."
- Don Miguel Ruiz, autor bestselleru Čtyři dohody

„Mallika svou cestu za nalezením záměru nijak nepřikrašluje, a vědomí, že všichni, a dokonce i členka rodiny Choprových, v tomto ohledu začínáme a padáme, mne potěšilo. Je normální ženou a normální matkou, která otevřeně zápasí s hledáním životní rovnováhy, duchovnosti a s nejistotami, jako každý z nás. Cesta je to trnitá, ale její kroky za záměrem postupně pomáhají všechno urovnat. Jsem ráda, že mám na své pouti životem kamarádku Malliku, která ujíždí na čokoládě stejně jako já."
- Jennifer Garnerová, herečka

„Kniha Má trnitá cesta k radosti ze života připomíná velmi spolehlivou mapu, zejména pro nás, kteří zápasíme, abychom se v našich chaotických životech udrželi nad vodou."
- Lisa Lingová, novinářka

 

Od: blog Knihy menia náš život
Přidáno: 21. 12. 15

"Kniha je veľmi vtipná, humorná a celý problém veľmi zľahčuje, čo ma naozaj oslovilo. Veľmi sa mi páči, že ani v tejto knihe nie je popísaná hlavná postava ako nejaký dokonalý človek, čo ma veľmi oslovilo. Mallika je obyčajné dievča dnešnej doby, ktorej sa veľa očakáva no zároveň chce byť iná. Práve preto sa cíti pod veľkým tlakom a dokážeme sa do jej kože veľmi rýchlo vcítiť."

Recenze k dočtení TADY.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign