Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Nefertiti: Sluneční stín - recenze

Nefertiti: Sluneční stín - recenze

Od: Blog Svět Středozemě
Přidáno: 20. 8. 2015

"Nechte se unést čtivým příběhem, který se odehrává na pozadí skutečných historických událostí. Ale mějte oči na stopkách, protože žádný příběh se neobejde bez nezdarů a záměrně chystaných nebezpečí."

Recenze k dočtení ZDE.

 

Od: Venilafi.cz
Přidáno: 20. 8. 2015

"Vydejte se tedy se mnou do žhavých písků pouště prožít prastarý příběh lásky silné ženy a jejího manžela, pro kterého byla hnacím motorem, rádkyní a milenkou zároveň. Příběh Nefertiti."

Celou recenzi najdete ZDE.

 

Od: Marek Zákopčan
Přidáno: 20. 8. 2015

"Milovaná aj nenávidená Nefertiti sa opäť stala literárnou inšpiráciou a ja som jej jednoducho nemohol - a ani nechcel - odolať. Kto pozná tvorbu Christiana Jacqa, určite nebude sklamaný. Kratšie kapitoly dynamizujú text, a hoci je Nefertiti hlavnou postavou, autor sa pri vykresľovaní udalostí nezameriava iba na ňu. Rôzne uhly pohľadu na zobrazené situácie poskytujú ucelený záber a aj motivácia postáv je omnoho jasnejšia. Vo výraze a štylistike je síce Jacq pomerne strohý, ale vrchovato to kompenzuje dôkladnou znalosťou histórie. Dá sa povedať, že Christian Jacq je pri prenikaní do tajov Egypta istou zárukou. Dlhoročný a stále neutíchajúci záujem je dôkazom, že v rámci danej oblasti je skutočným odborníkom."

Celá recenze k dočtení TADY.

 

Od: Kukátko.cz
Přidáno: 12. 8. 2015

"Christian Jacq popisuje vztah Nefertiti a Achnatona velmi zúčastněně a zasvěceně. Ačkoliv víme, jak příběh skončí, znovu si rádi připomeneme jeho průběh a znovu se rádi zasníme se svérázným faraonem nad sílou slunce, lásky, světla a věčností ideálů."

Celou recenzi najdete ZDE.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign