Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Nové začátky- Woodsová Sherryl - Recenze

Nové začátky- Woodsová Sherryl - Recenze

od: Dana Kulhavá

přidáno: 7.7.2010

Nové začátky od Sherryl Woodsové jsou první knihou z nové edice Kassandra vydané nakladatelstvím Metafora a zároveň první ze série Sladkých magnólií - příběhů tří kamarádek.
Tato knížka je o 40-ti leté Maddie, s kterou seprávě rozvádí manžel, jelikož si našel mladší přítelkyni. Její děti to samozřejmě nesou těžce, protože doma nic nenasvědčovalo tomu, že by rodiče měli nějaké problémy. Syna přestává bavit i baseball. Maddie se více seznamuje s jeho trenérem a zjišťuje, že je to nejen sexy, ale také milý, chápající muž, jenže - o 10 let mladší... Což řeší i městečko, kde žijí a většina lidí jim jejich vztah nepřeje. Maddie s kamarádkami začíná budovat welness centrum. Bývalý manžel si postupně začíná uvědomovat, že udělal chybu a tak nastávají otázky : vrátí se k Maddie? Vzala by ho zpátky? Bude mít welness centrum úspěch?
Kniha se mi líbila a všem čtenářkám ji doporučuji jako oddychové čtení na dovolenou. Vyhovuje mi i velikost brožovaného vydání a těším se na další pokračování Sladkých magnólií.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign