Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Numerologie od A do Z - Mooreyová Teresa - Recenze

Numerologie od A do Z - Mooreyová Teresa - Recenze

od: Z blogu...
přidáno: 25.3.2013

Kniha nabízí nepřeberné množství informací, které ukojí každého numerologa. Po osobní zkušenosti mohu potvrdit, že čísla většinou sedí a v několika situacích mi již pomohly. Kniha je dobrým pomocníkem i pro úplné začátečníky, jelikož autorka vše pečlivě vysvětluje a doplňuje obrázky. Vše je doplněno zajímavým grafickým zpracováním a obrázky, které s tématem úzce souvisejí. Ve svém oboru patří k těm povedenějším.

Pokud stále váháte, zda si knihu pořídit, osobně bych Numerologii dala palec nahoru. Příjemné zpracování v kombinaci s jasným a poutavým textem vás zabaví na několik večerů. A třeba se o sobě dovíte i něco nového.

Můžete si dočíst CELOU RECENZI...

od: Z blogu...
přidáno: 25.3.2013

Ezoterické záležitosti a zvlášť numerológia ma vždy zaujímali. Venovala som sa však tomu len vtedy, keď som náhodou narazila na nejakú numerologickú publikáciu. Cielene som po podobných knihách nepátrala, ale keď sa naskytla príležitosť preštudovať si Numerologie od A do Z, chopila som sa jej. Edícia od A do Z je náučná séria, ktorá zahrňuje mnoho publikácií (od Tarotu, cez Sny až po Anjelov a Kamene) a po osobnej skúsenosti môžem povedať, že sa naozaj podrobne venujú práve aktuálnej téme.

Celou recenzi si můžete přečíst přímo NA BLOGU...

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign