Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Ochranné kameny - Wolfgang Hahl

Ochranné kameny - Wolfgang Hahl

od: Z blogu
přidáno: 20. 9. 2013

...Ochranné kameny, jedná se o útlou knížečku, takže neočekávejte, že v ní naleznete vše, co byste se chtěli dozvědět. Máme asi 3 500 drahokamů a polodrahokamů, takže kdyby autor chtěl napsat o všech, vydalo by to určitě na pořádnou bichli. Autor svého rádce omezil pouze na nejdůležitější a nejčastější způsoby užití a na aktuální problémy dnešní doby. Podtitulek na obálce knihy navíc zní: Účinná obrana proti negativním energiím. Praktický rádce pro všechny oblasti života.

Takže se v knize dočteme dost informací o negativních energiích a o základních kamenech, které nám mohou pomoci. Zmíním například ametyst, který má v sobě ohromnou léčebnou sílu. Když ho budete nosit na viditelném místě (například formou náhrdelníku), tak by měl potlačovat násilí u druhých lidí. Navíc nám prý může dopomoci k léčení různých závislostí. K tomuto pan Hahl přidává svou vlastní zkušenost a zážitek. A nejen s tímto, ve své knize popisuje přes desítku drahých kamenů. K nim dále popisuje různé ochranné meditace. Navíc nám radí, jaké kameny prodejci rádi imitují a prodávají je nám, zákazníkům. Autor na nás nechrlí žádná cizí slova, takže vše je jasné a dobře vysvětlené.

Jediné co mi u této knihy schází, jsou fotografie. Musela jsem spolupracovat ještě s další knihou, abych si mohla najít obrázky kamenů, které neznám. Takže pokud byste se chtěli seznámit s kameny a jejich mocí, doporučuji nějakou publikaci kamenů s fotografiemi a nebo internet, kde je fotografií kamenů nepřeberné množství.

Až na tento malý nedostatek se mi kniha zalíbila a určitě po ní ještě mnohokrát sáhnu.

Více zde: http://monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/wolfgang-hahl-ochranne-kameny/ 

 

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign