Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Ryba jménem Ian

Ryba jménem Ian

Od: blog Knihy z tramvaje
Přidáno: 19. 5. 2016

"Divnej název. Fakt divnej název a fakt dobrá obálka. I kdyby se o ní teď všude nepsalo, stejně bych si ji někde časem našla. Mám divný názvy ráda a ta obálka je třeskutě pozitivní, i když na padající rybě toho asi příliš pozitivního není. Bleděmodrá kniha s vůní léta..."

Soc.site-Ian-recenze

CELÁ RECENZE ZDE (Nenechte si ujít skvělou grafickou podobu)

 

 

Od: blog Malý knižní vesmír
Přidáno: 9. 3. 2016

"Tahle knížka se mi četla strašně dobře. Měla krátké kapitoly, což je jí jedině ku prospěchu, byla zároveň vtipná i vážná a svého čtenáře velice rychle vtáhla do roztočeného kruhu událostí, které se ve velmi krátkém časovém úseku v době na Roxy odehrály."

Recenzi si můžete dočíst ZDE

 

 

Od: blog Lucy's Fine Arts
Přidáno: 9. 3. 2016

"Děkuji Bradleymu Somerovi za tak úžasný čtenářský zážitek. Bylo to jedinečné. A doporučuji vám všem. Ian je prostě super ryba a příběhy, ke kterým se nachomýtne při svém dobrodružství, stojí za to. Na jednu stranu jednoduché, na druhou stranu životně reálné a co se týče té spisovatelské stránky, prostě dokonalé."

Celá recenze k dočtení ZDE

 

Od: ČBDB.cz
Přidáno: 16. 2. 16

"Ryba jménem Ian je velmi netradiční knihou, úplně jinou, než na jakou jsou čeští čtenáři běžně zvyklí. Realita je zde pokroucena velkou dávkou náhod, které přesto nepůsobí příliš uměle. Bradley Somer v knize rozhodně předvedl, že ví, jak napsat příběh tak, aby se od něj čtenář nemohl ani na chvilku odtrhnout."

Celá recenze ZDE

 

Od: Kokosová kulička
Přidáno: 25. 1. 2016

"Ryba jménem Ian s naprostou lehkostí a přesvědčivostí předkládá příběhy, které jakoby ani nebyly knižní. I když čtete knihu, máte pocit, že trávíte večer s přítelem, který vám vypráví jeden z těch zážitků, jenž začíná slovy „neuvěříš,co se stalo..". Každá stránka je prosycena životem, absurdností a humorem takovým způsobem, že si vás chytí a nepustí."

Celou recenzi si můžete dočíst ZDE

 

Od: Nathaly's Reading
Přidáno: 11. 1. 2016

"Spisovateľ vytvoril mozaiku ľudských osudov, ktoré si budem ešte veľmi dlho pamätať a keď bude niekto chcieť tip na hodnotnú knihu, určite sa táto novinka ocitne na zozname. Odporúčam ju všetkým, bez ohľadu na žáner, ktorí preferujete. Tento príbeh si zaslúži šancu u každého z vás."

Celá recenze ZDE

 

Od: Svět středozemě
Přidáno: 7. 1. 2016

"Rybu jménem Ian vřele doporučuji každému bez rozdílu. Nemusíte se bát, že by vás nenadchla, protože to se nemůže stát."

Recenze k dočtení ZDE.

 

Od: Zápisky jedné knihovnice
Přidáno: 5. 1. 2016

"Musím říct, že zpočátku jsem o tento román nejevila přílišný zájem. Říkala jsem si - nějaká rybka, která poletí z okna - co to může být? Něco na způsob motivačních knih, které vám naznačují, kam byste měli směřovat své myšlení? Opak byl pravdou. Četla jsem knihu, která mě dostala do kolen a já jsem vděčná, že jsem se nechala "nakopnout" a otevřela ji.
Ryba jménem Ian ve mně nechala hluboký dojem. Koupili jsme ji i do knihovny a já se těším na to, až ji budu svým čtenářům doporučovat."

Celá recenze ZDE.

 

Od: Slávka Knihomolka
Přidáno: 4. 1. 2016

"Střídání klidných pasáží a napětí je moc dobrá taktika na čtenáře, aby je děj bavil. Jednotlivé postavy jsou snadno uvěřitelné, i se svými šílenostmi a zvláštnůstkami. Od začátku je jasné, že se jednotlivé příběhy alespoň částečně protnou, přesto to dokázal autor napsat tak, aby nás to napínalo až do konce."

Celá recenze k dočtení TADY

 

 

Od: Anka Looks World
Přidáno: 4. 1. 2016

"Veľmi dobrá kniha. Dnes som sa len tak zo zvedavosti išla pozrieť na náš mestský "mrakodrap" na námestí. Momentálne má 11 poschodí a už pri tomto čísle som musela poriadne zakláňať hlavu ako som sčitovala. Neviem si predstaviť 27 poschodí a ani ten obrovský počet schodov keď sa pokazí výťah. Počet desiatok ľudí, ktorých možno ani nepoznáte, s charaktermi, ktoré nie sú známe, no chodia po tých istých schodoch ako vy. Fascinujúce, nie?"

CELÁ RECENZE ZDE

 

Od: blog Knihy menia náš život
Přidáno: 21. 12. 15

"Mňa osobne tento príbeh naozaj chytil za srdce a ak máte v svojej blízkosti človeka, ktorý je ako tie staré rybičky, ktorý túži niečo spraviť, ale nikdy sa k tomu neodhodlá, ktorý je pod nadvládou iného človeka a bojí sa spraviť krok za svojim vlastným šťastí,... Určite mu dajte do ruky túto knihu. Ak by aj svoj život nezmenil, aspoň ho donúti zamyslieť sa nad ním."

Celá recenze k dočtení ZDE.

 

Přidáno: 16. 12. 2015
Od: blog Moje iluze

"V poslední době mám štěstí na samé skvělé knihy a Ryba jménen Ian mezi ně rozhodně patří. Je to přesně ta kniha, která vás nenechá spát a vy musíte otáčet stránku za stránkou a postupně zjišťovat, jak to bude dále s hlavními protagonisty, kteří jsou naprosto výjimeční a vy si aspoň jednoho z nich zamilujete a budete s nimi prožívat jejich úžasně zajímavé životní cesty."

Celá recenze ZDE.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign