Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Sběratelka parfémů

Sběratelka parfémů

"Až budete číst Sběratelku parfémů, nedělejte to v tramvaji, autobuse, ve vlaku nebo při vaření. Zaručeně totiž přejedete cílovou stanici, případně všechno spálíte."


"SBĚRATELKA PARFÉMŮ mě zaujala hned od první stránky. Užila jsem si příběhy obou hrdinek, jakož i kulisy, v nichž se děj knihy odehrával. Rušný New York, bohémská Paříž i snobský Londýn. Bavilo mě objevovat záhady kolem tajemného parfému a spolu s Grace pátrat po záhadné Evě."

http://knihomilka.blogspot.cz/2016/12/sberatelka-parfemu.html

 

„Nádherný dojemný příběh dvou žen, které rozdělil a spojil osud, mě velmi potěšil. Jsem přesvědčená, že takových knih není nikdy dost a proto jsem moc ráda, že jsem měla možnost knížku číst a zařadit ji do své knihovny.“

http://kniznikavarna.blogspot.cz/2016/10/recenze-kathleen-tessarova-sberatelka.html

 

"Môžete sa len nechať unášať vôňou a riadkami nasávať tú úžasnú atmosféru miest, na ktoré ste sa pomocou knihy dostali. Držíte v rukách krásnu paletu oddanosti, lásky a spomienok, zapísaných v parfumoch. Určite je to dobrá investícia."

http://ankalooksword.blogspot.cz/2016/11/zberatelka-parfumov.html

 

"Vstupte do světa parfémů, ve kterém jejich výrobce hledá takové přísady, aby dokázal zachytit vůni čerstvě posečené trávy, napadaného sněhu či právě končící bouřky. Odhalte tajemství mužů, kteří touží po ženě, která nevoní stejně jako deset dalších v místnosti, ale je originální a svá. Buďte ženou, která chce být ta jediná."

http://www.vaseliteratura.cz/pro-dospele/6108-sberatelka-parfemu

 

"Tento román je o sile žien. Každá má iné trápenia, ale nevzdávajú sa a idú ďalej so vztýčenou hlavou – hrdo ako dámy. Keďže tento počin sa volá Sběratelka parfémů, dozviete sa aj tajomstvá, ako sa parfumy vyrábajú. Bola to len taká čerešnička na torte. Najdôležitejšie je uvedomenie si, aké sme my, ženy, bojovníčky. Kniha je vlastne celá o nezlomnosti ľudského ducha, a to sa mi veľmi páčilo. Nesie v sebe posolstvo! Je napísaná veľmi pútavo a nádherne. Pri čítaní vyroníte aj zopár sĺz."

http://nathalys-reading.blogspot.cz/2016/11/kathleen-tessarova-sberatelka-parfemu.html

 

"Knihu mohu jen doporučit. Její čtení je skutečně velmi příjemné. Já jsem se při jejím čtení přenesla do Paříže, představovala jsem si, že jsem společně s Grace a prožívám její příběh. Pak jsem se zase přenesla do Evina světa, kde to Eva neměla vůbec jednoduché. Společně s ní jsem vyráběla parfémy a cítila jsem vůni narcisů, jako bych je měla přímo v pokoji..."

http://cteniproradost.blogspot.cz/2016/11/recenze-sberatelka-parfemu.html

 

"Až budete číst Sběratelku parfémů, nedělejte to v tramvaji, autobuse, ve vlaku nebo při vaření. Zaručeně totiž přejedete cílovou stanici, případně všechno spálíte. A nečtěte si ji ani před spaním. Vtáhne vás totiž mezi řádky tak, že nebudete chtít se čtením skončit, takže se vlastně, jako já, nevyspíte. A až dojdete na konec, budete o ní ještě hodně dlouho přemýšlet…"

https://zrzavahyena.cz/2016/11/30/sberatelka-parfemu/

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign