Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Síla lidskosti

Síla lidskosti

Od: Blog Knihomolno
Přidáno: 3. 8. 2015

"Osobně s buddhismem opravdu sympatizuji, rozhodně ale nemohu vůbec říct, že jsem jeho příslušník. Líbí se mi už jen to, že to není náboženství v tom klasickém slova smyslu, buddhisté jsou ateisté. Jedná spíše o životní styl, názory a jednání. Mnohé myšlenky mi přijdou natolik nádherné, že bych se jimi ráda řídila. Představa, že se člověk nenechá semlít negativismem, který je v dnešní době úplně na každém kroku mi přijde osvobozující.

Nic není nemožné a tato kniha mě a může i vás popíchnout ke změně, která kladně změní naše životy, nepřeháním. Při čtení se dozvíte plno věcí, které vás vrhnou v zamyšlení a to stojí za to. Opravdu se jedná o výjimečnou knihu, která by měla být hojně čtena."

Recenzi si můžete přečíst TADY.

 

Od: Český dialog - Venda Šebrlová
Přidáno: 30. 7. 2015

"Před padesáti šesti lety uprchl z Tibetu a žije v exilu. „Jako lidská bytost vím, že mé blaho závisí na druhých, a starost o blaho druhých je morální povinnost, kterou beru vážně" vysvětluje své životní krédo. V jeho proslovech i povídání s přáteli se velmi často objevují slova dobro a soucit. A to vůbec není samozřejmé v době, kdy si nejsme jisti životem nejen ze dne na den, ale ani z minuty na minutu!"

Celou recenzi si můžete dočíst ZDE.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign