Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Sport a jóga

Sport a jóga

Od: Blog U Margarety
Přidáno: 25. 8. 2014

"Nakonec se mi ale Sport a jóga docela zalíbilo. Ačkoliv jsem k ní měla hned od začátku nedůvěru, zjistila jsem, že je psána kupodivu docela čtivě. Nakonec jsem jí přečetla úplně celou, i když jsem si nejdřív říkala, že tohle asi nedám. Co se mi líbilo nejvíc? Takové ty základní jogínské myšlenky. Proč je důležité správně dýchat, že všechny naše činy ovlivňují naše tělo, o tom, jak je důležité poslouchat, co nám organismus říká, v čem hledat příčiny našich nemocí. Ačkoliv na to asi nedbám tak, jak bych měla, je zajímavé si o tom něco počíst."

joga-margareta

Zbytek recenze k dočtení ZDE.

 

Od: Bloggerka Andrea A
Přidáno: 25. 8. 2014

"Někomu se může zdát, že jde jen o další planý pokus marketingu. Nebo dokonce, že se nám nějaký "rádoby mistr" snaží vnutit to, co zabralo u něj. Ale vše je psáno s láskou, péčí, autoři se zaměřují na čtenáře, snažili se pochopit, jak se bude čtenář při četbě knihy cítit. Nejde o odbornou knihu se snahou poučovat lidi o správném životním stylu, ale ukázat lidem to, že mozek je nejlepším doktorem.
Po přečtení nebudete litovat. A když dodržíte cvičební plán, možná vás jóga začne bavit, a vy postoupíte do dalších odvětví jógy."

Recenzi můžete dočíst ZDE.

 

Od: Bloggerka Pampeliška
Přidáno: 20. 8. 2014

"Kniha je napsána velmi poutavě a přestože je to spíše naučná literatura než knížka s vlastním příběhem, autor vás bude neustále udivovat jednoduchostí a prostotou celé věci, bude vám vyprávět své poznání jógy i příběhy obyčejných lidí, zabrousí i do odborných důkazů o zdraví přínosných cvičeních a v poslední třetině knihy poskytne všem takovým, jako jsem třeba já, kteří nemají možnost docházet na kurzy jógy nebo vyhledat vlastního učitele, popisy provedení, fotografie provedení, léčivé a psychické účinky jednotlivých ásan a v neposlední řadě taky rozpis každodenních cviků na dvacet jedna týdnů."

Celá recenze ZDE.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign