Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Tý potvoře to nedaruju

Tý potvoře to nedaruju

Od: ČBDB.cz
Přidáno: 6. 4. 2016

"Jsem nadšená celkovou myšlenkou Tý potvoře to nedaruju – dozvěděla jsem se tak mnoho věcí o módě, redaktorech, médiích, Instagramu atd. Také se mi líbilo, jak byl příběh zasazen do života – nic zde nebylo zbytečně přikrášlené nebo naopak zatracované. Je to skvělý příběh ze života, který v mnohém poučí."

Recenzi si dočtěte ZDE

 

Od: Beautiful Books
Přidáno: 5. 1. 2016

"Toto nie je v žiadnom prípade nudná kniha o móde. Je o tom, ako sa vyrovnať s generačným rozdielom v práci a ako neprepadať panike – aj keď hlavná postava urobila zopár chýb, ktoré boli veľmi úsmevné. Je o uvedomení si, že starší ľudia sa musia prispôsobiť dobe, v ktorej žijeme a ani dlhoročné skúsenosti v danom odvetví im nemusia pomôcť. Je tiež o rivalite, ktorá sa na niektorých pracoviskách priam podporuje. Kto je dravejší, ten vyhráva alebo nie? To sa dozviete... Tý potvoře to nedaruju vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú radi ženské romány a radi sa pri nich zasmejú."

Celá recenze k dočtení ZDE

 

Od: Anka Looks World
Přidáno: 4. 1. 2016

"Táto kniha mi dala veľa. Mnohokrát som sa od nej odtrhla s pocitom: To už je ďalší deň? A nechcela som veriť, ako tie hodiny rýchlo ubiehajú. Ak sa do nej poriadne začítate, nepustí vás. Imogen Tateová je jednoducho nákazlivá, no čo vám poviem!"

CELÁ RECENZE ZDE

 

Od: blog Zápisky jedné knihovnice
Přidáno: 4. 1. 2016

"Román Tý potvoře to nedaruju se mi líbil. Četl se snadno, přiblížil mi svět módního průmyslu, ve kterém bych nechtěla pracovat ani za... za ty nejexkluzivnější šaty z kolekce Dolce &Gabbana.
Autorky (ano, množné číslo je správné, na knize pracovaly dvě ženy, a já před nimi smekám, protože si to neumím představit) dokázaly popsat tento svět opravdu plasticky a věrně, můžu-li to tak říct, byť s ním nemám žádné osobní zkušenosti.
Knížka je skvělou oddechovkou, která vám pomůže zmírnit hektický začátek roku nebo zpříjemní letní dovolenou (pokud to v lednu nestihnete přečíst)."

Celá recenze k dočtení ZDE

 

 

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign