Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Zentangle: Relaxační obrázky - Beckah Krahula

Zentangle: Relaxační obrázky - Beckah Krahula

Od: http://puttov.blog.cz/
Přidáno: 13. 5. 2014

„Kniha nám pomáhá se s tímto stylem seznámit a v kapitolách, rozdělených celkem do 42 dní nám postupně ukazuje nové vzory na vylepšení našich děl, různé způsoby a taktiky kreslení a zkátka takovou inspiraci na začátek.
Knížka je moc pěkně udělaná. Je nahuštená obrázky, což je určitě nezbytné a důležité a stručným popisem, který na pochopení úplně stačí.Vše je psané na tvrdém papíře, takže nehrozí, že by se vám stránky mačkaly, což oceňuji.

Je strašně zajímavé poznávat, jak vám z nějaké čmáranice různých čtverečků a koleček pod rukama vzniká něco, co se vám líbí. A každý obrázek je zajímavý a pěkný něčím jiným, takže má každý své kouzlo.

Takže, knížka je určitě zajímavá a myslím si, že většinu z vás by potěšila. Opravdu se jí nebojte, protože když vám já, naprostý malířský antitalent, říkám, že jsem na své obrázky pyšná, tak už je to co říct!“

Celá recenze k dočtení ZDE.

 

Od: Bloggerka Cathy
Přidáno: 29. 4. 2014

„Už samotný nápad s povýšením čmáraníc na umenie je geniálny. No ako budete v kreslení postupovať, zistíte, že zentangle poskytuje nekonečné možnosti a oblasti, v ktorých toto umenie môžete využiť. Okrem rôznych techník farbenia sa zentangle používa aj ako potlač na obliečky, výzdobu porcelánových predmetov, šperkov či vianočných ozdôb. Rôznorodosť vzorov je tiež nevyčerpateľná - okrem tých, ktoré sa pomocou knihy naučíte, si môžete aj sami vymyslieť nové vzory. Kreativite sa tu medze nekladú.

Cieľom kreslenia zentangle obrázkov je relaxácia. Kreslenie opakujúcich sa vzorov je upokojujúce, pomáha vyčistiť si myseľ a podporuje koncentráciu. Zároveň je to aj určitá forma zábavy, rozvíjanie svojich zručností i fantázie. Navyše, autorka do svojho sprievodného textu vpašovala aj veľký kus láskavého humoru.

Či už ste umelecky založení alebo ste v kreslení antitalent, Zentangle vám má čo ponúknuť.“

Celá recenze i s ukázkami k přečtení ZDE.

 

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign