Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Zloději lidí - Crais Robert

Zloději lidí - Crais Robert

od: http://mynewspecialworld.blogspot.cz/ 
přidáno: 5. 6. 2014

Milovníkům napětí, akce a nebezpečí tuto knihu jednoznačně doporučuji. Budete si připadat jako před plátnem s napínavým akčním filmem. Nečekejte však žádné bližší a důvěrnější seznámení se s hlavními postavami. Na to totiž není čas, protože od prvních stránek se rozjíždí perfektní děj, ve kterém je v sázce mnoho nevinných životů.

Celá recenze k dočtení ZDE.

 

od: Recenze z blogu...

přidáno: 11.2.2013


Možná si řeknete, že knih s detektivem v hlavní roli, který řeší stále další případy, je poslední dobou je nějak hodně. Máte pravdu, ale na každém z nich si může čtenář najít svá pro a proti a může sledovat, jak se nejen spisovatel, ale i jeho hrdina neustále vyvíjejí a ve své práci se zlepšují.

Touto knihou určitě nepohrdne žádný čtenář, který má rád napínavé krimi příběhy, které nás drží v napětí od první do poslední stránky. A pokud se vám zalíbí tak jako mně, tak si budete chtít přečíst další autorovy knihy s detektivním hrdinou Elvisem Colem.

Více zde: http://monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/robert-crais-zlodeji-lidi/ 

od: Z blogu...
přidáno: 12.3.2013

...Výhodou celého vyprávění je, že čtenář nemusí znát předchozí díly, aby pochopil osudy hlavních hrdinů. Autor totiž jejich historii v některých částech připomene. Mám na mysli postavy Joe Pike a Elvise Colea. Zároveň se víc dozvídáme o pašování lidí přes hranice, knížka je psána velmi věrohodně a poutavě, i když sám Robert Crais hned na začátku píše, že všechno je vymyšlené a nic z toho se nestalo. Přesto se čtenář přistihne při myšlence, jak je to děsivé, že se tohle v dnešní době ještě děje.

Celou recenzi najdete ZDE!

od: www.detektivky.com...
přidáno: 29.3.2013

...Vyprávění je tentokrát plné různých kartelů a gangů a k hlavním vypravěčům se přidávají ještě i další hlasy postav, které podstatně zahýbají dějem, nemluvě o těch přesunech „dva dny před únosem Elvise" a „šest dní po únosu Kristy a Jacka". Na čtenáře se akce valí z každé stránky, dávno předtím, než se všechny ty časové skoky sejdou v jednom společném bodě a nastane adrenalinem našlapané finále. Teprve pak si může čtenář trochu oddychnout a spočítat, že žádná z položek tvořících Craisovy knihy nechybí – ostré tempo, gradující napětí, oblíbené postavy včetně Elvisova kocoura, a pětihvězdičkové finále... Jen ty časové skoky jsou tam už navíc, příběh se bez nich obejde, byla bych panu Craisovy opravdu vděčná, kdyby je pro příště dal k ledu...

Celou recenzi najdete TADY.

od: www.webmagazin.cz, Julie Kolocová
přidáno: 27.6.2013

...V románu Zloději lidí se dostáváme k tematice uprchlíků, bezejmenných lidí, kteří ve své touze dostat se do lepšího světa podlehnou iluzi o poctivosti těch, kterým za svoji cestu do nového života zaplatili. Co ovšem netuší, že zaplatí tím nejcennějším, co mají. Vlastními životy. Mezi jihoamerické emigranty se však připlete mladý pár a drama začíná. Jednoho dne se otevřou dveře detektivovy kanceláře a v nich stojí matka hledající svou dceru. Příběh začíná, a že napětí prudce stoupá, můžete věřit.

Celou recenzi najdete ZDE.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign