Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Zmizelý - Finder Joseph - Recenze

Zmizelý - Finder Joseph - Recenze

od: Barbora Javorková
přidáno: 1.11.2010
Hrdinou zatím posledního Finderova románu Zmizelý je Nick Heller, který pracuje pro soukromou agenturu a vyšetřuje případy balancující na hraně zákona. Jednoho dne mu volá jeho švagrová Lauren, kterou někdo přepadl a brutálně zbil, když se vracela s manželem z večeře. Zatímco ona se svými zraněními skončila v nemocnici, její manžel Roger zmizel a není po něm ani stopy. Nikdo netuší, co se stalo, jestli se Roger zapletl do nějakých problémů nebo je-li dokonce mrtvý. Nick se pouští do pátrání, které ho přivádí k jedné vlivné společnosti. Nemůže nikomu věřit, při vyšetřování tohoto zapeklitého případu musí být ostražitý a spoléhat se především sám na sebe, na své znalosti a důvtip. 

Knihy Josepha Findera si nacházejí oblibu u čtenářů na celém světě. O tomto spisovateli se hovoří jako o nástupci proslulého Artura Haileyho. Stejně jako on i Finder dokáže rozehrát barvitý příběh, při jehož čtení máte pocit, že sledujete napínavý film. Román Zmizelý doporučuji všem fanouškům akčních thrillerů, kteří se rádi nechají vtáhnout do světa velkých financí.

 

od: Danuše Šedivá
přidáno: 5.11.2010
Některé thrillery se světa velkých financí mi připadají dost nezáživné a nepochopitelné. To vůbec neplatí o knize Zmizelý, napínavý děj a sympatický hrdina.Kniha se čte doslova jedním dechem, hrdina je prý něco mezi Jamesem Bondem a Indiana Jonesem, takže si počtou ženy i muži.

Kniha se mi moc líbila.

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign