Přihlášení do e-shopu


ZAVŘÍT
ZOBRAZIT KATEGORIE KNIH

Ztracená

Ztracená

„Anna Ekbergová čtenářům představuje thriller, ze kterého mrazí. Pokaždé, když si budete myslet, že strašlivější už to být nemůže, ukáže vám, že to ještě trochu jde. V momentě, kdy máte dojem, že se příběh zadrhává a pomalu končí, přijde další kotrmelec a děj nabírá nový směr a rychlost..."


"Nový milostný thriller s názvem Ztracená od Anny Ekbergové má v recenzích poměrně dobré hodnocení – zatím nevím snad o nikom, koho by zklamal. Proto jsem se rozhodla, že se o jeho kvalitách přesvědčím sama. A hned na úvod můžu říct, že ani mě rozhodně nezklamal."

http://literarnisvet.cz/kdo-je-kdo/

 

"Nový severský thriller Ztracená, který má ambice se rychle stát světovým bestsellerem, zdatně využívá čtenářské zvědavosti a je to jedna z těch knížek, od které se prostě nedokážete odtrhnout."

http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=15815

 

"Trochu milostný příběh, trochu detektivka a společenský román. Sympatické a logicky uvažující postavy. A hromada tajemství okolo nich. Zkrátka tu najdete vše, co si od pořádného thrilleru můžete přát."

http://airesbooks.blogspot.cz/2016/12/recenze-ztracena.html

 

"Román ZTRACENÁ se mi opravdu hodně líbil. Četl se sice pomaleji, především začátek, který nebyl úplně nejzáživnější, ale po první třetině se příběh rozběhl a pak jsem již knihu nedokázala odložit. Líbilo se mi na tom, že ukrývá nejen současné tajemství a nedávné zločiny, ale především rodinnou minulost, kvůli které jeden z předků našich hrdinů spáchal zločin a ten je třeba odhalit. Mám ráda rodinná tajemství a staré zločiny, tudíž mi v tomto ohledu román naprosto vyhovoval."

http://kniznikavarna.blogspot.cz/2016/12/recenze-anna-ekbergova-ztracena.html

 

"Ztracená se bude líbit především čtenářům severské literatury - ano, ten chlad se nachází i v této knize... V tomto příběhu ale nejde pouze o Helenu, Ztracená nám nabízí mnohem více. První ztracenou, Helenu už máme na světě, ale kde hledat tu druhou ztracenou, Louisu?"

http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/louisa-je-helena-ale-kde-je-louisa-6880

 

"ZTRACENÁ je výjimečná v tom, jak krásným a bohatým jazykem je napsána. Pokud máte literární ambice, pak vám ji vřele doporučuji jako učebnici psaní. Text by sám o sobě obstál jako společenský román, ale protože jde o detektivku, je splněným snem všech, kteří mají rádi skvěle napsané napínavé příběhy s kapkou tajemna."

http://severskedetektivky.cz/clanek.php?recenze-anna-ekbergova-ztracena&cisloclanku=2016110004

 

Od: blog Neoluxor
Přidáno: 10. 1. 2017

 

„Anna Ekbergová čtenářům představuje thriller, ze kterého mrazí. Pokaždé, když si budete myslet, že strašlivější už to být nemůže, ukáže vám, že to ještě trochu jde. V momentě, kdy máte dojem, že se příběh zadrhává a pomalu končí, přijde další kotrmelec a děj nabírá nový směr a rychlost. Ekbergová neustále překvapuje novými zvraty, poutá pozornost a spojuje náznaky a domněnky hlavních hrdinů v jednolitý celek.

Výsledkem je kniha, která vás bude bavit. Neustále budete zvědaví, co se objeví na další stránce. Sotva budete znát jednu odpověď, přijde další otázka, další zádrhel v pátrání. Budete napjatí a nervózní, co se stane tentokrát, kam až Helena s Joachimem dokážou zajít.“

Celá recenze ZDE

Zpět na recenze...
Všechna práva vyhrazena ©2017 Metafora s.r.o., tvorba stránek - InGenius Webdesign