Logo

Život mezi řádky

Fenomén – Mystický léčitel

24.4.2024

 

Seznamte se s Anthony Williamem
Anthony William, odborník na chronická onemocnění, původce celosvětového hnutí celerové šťávy a Brain Shot Therapy a hostitel Medical Medium Podcast. Anthony se narodil s jedinečnou schopností konverzovat s duchem soucitu, který mu poskytuje mimořádně pokročilé léčebné lékařské informace, které daleko předběhly svou dobu. Od svých čtyř let využívá Anthony svůj dar k tomu, aby viděl do stavu lidí a řekl jim a jejich lékařům, jak obnovit své zdraví. Během desetiletí pomáhal jednotlivcům najít odpovědi, které potřebovali, nyní věnuje velkou část svého času a energie tvorbě knih, aby měl každý příležitost se léčit.

Jeho bezprecedentní přesnost a míra úspěšnosti jako lékařské médium mu získaly důvěru a lásku milionů lidí po celém světě, mezi nimi filmové i rockové hvězdy, miliardáři, profesionální sportovci a bezpočet dalších lidí ze všech oblastí života. V průběhu desetiletí byl Anthony také neocenitelným zdrojem pro lékaře, kteří potřebují pomoc při řešení jejich nejobtížnějších případů.

Zdroj:  www.medicalmedium.com.

Mystický léčitel, 2. vydání:  Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčba

Taky chodíte od doktora k doktorovi, a žádný vám dosud nedokázal pomoct? Dokonce vám naznačují, že jste simulanti, jenomže vám je stále hůř? Obáváte se rakoviny a chcete vědět, jak jí předejít? Chcete zhubnout? Vypadat a cítit se mladší? Chcete být konečně zdraví?

Léčitel Anthony William cestu z tohoto začarovaného kruhu zná. Odhaluje kořeny nemocí a stavů, které se současná medicína teprve snaží zjistit, a přináší stoprocentně přírodní řešení k vyléčení mnoha nemocí, co nás trápí – Lymská nemoc, syndrom chronické únavy, autoimunitní onemocnění, roztroušená skleróza a mnoho dalších.

Tam někde ve vyšších sférách jsou uložené veškeré informace o léčebných metodách, které lékařská věda objeví až za pár let či dokonce desetiletí. Jisté výjimečné osobnosti ale mají dar znát je všechny již dnes. Mystický léčitel Anthony William je jedním z nich.

Nové vydání navíc obsahuje:
• vysvětlení, jakým způsobem se viry pojí s chronickými nemocemi
• zrevidovaný seznam doplňků stravy a jejich dávkování, aby odpovídaly informacím z knihy Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví
• novou kapitolu, obsahující důležité instrukce pro užívání doplňků stravy a zlepšení imunity
• rozšířený návod na osmadvacetidenní detox, včetně návrhu jídelníčku a 45 barevných fotografií
• rozšířený návod na uzdravení duše a meditační techniky

Nalaďte si rádio Hay House na www.hayhouseradio.com

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v únoru 2022. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Mystický léčitel: Léčivá síla ovoce a zeleniny

VYZKOUŠEJTE ZCELA NOVÝ PŘÍSTUP KE ZDRAVÍ

Předmluva Christiane Northrupová, autorka bestselleru Bohyně nestárnou.

OBJEVÍTE:
Proč jsou borůvky ovocem vzkříšení, chřest zřídlem mládí a citrony vás pozvednou, kdykoli se dozvíte něco špatného
Nejlepší potraviny pro úlevu od žlučových kamenů, hypertenze, psychické otupělosti, onemocnění štítné žlázy, migrény a stovek dalších symptomů a nemocí
Konkrétní léčivou sílu kiwi, okurek, manga, ředkviček a mnoha dalších
Nahlédnete do mechanismu nezvladatelných chutí, pochopíte, jak využít stres ve váš prospěch a jak klíčovou roli hraje ovoce v otázce plodnosti

Většina informací v knize se dramaticky liší od názorů konvenční medicíny, takže neočekávejte stále stejně omílaná doporučení. Připravte se na nový pohled na potraviny jako na účinné nástroje, které vás uzdraví a přinesou vám pohodu i dobrou kondici.

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v květnu 2017. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Mystický léčitel: Štítná žláza a její léčba

Pravda o vzniku chronických onemocnění štítné žlázy a nová cesta ke zdraví.

Stále více lidí všech věkových skupinam slýchá, že za jejich únavu, přibírání na váze, problémy s pamětí, bolesti, nespavost a další zdravotní problémy může štítná žláza. A přestože lékařská věda věnuje této oblasti velkou pozornost, většina lidí se ani přes léčbu neuzdraví.
Zásadní pravda totiž zůstává skryta: skutečnou příčinou onemocnění není porucha činnosti štítné žlázy. Je naopak příznakem něčeho mnohem komplexnějšího: invazivního procesu v těle, který zodpovídá za symptomy připisované onemocnění štítné žlázy.

Mystický léčitel Anthony William uplatňuje ve své knize zcela nový přístup k epidemii nemocí štítné žlázy. Podrobně vysvětluje, jaký je pravý původ potíží, včetně toho, co se děje během zánětu a autoimunitního onemocnění. Doporučuje celou sadu řešení, s jejichž pomocí je možné štítnou žlázu uzdravit a získat zpět zdraví i vitalitu. Kniha obsahuje také lákavé a bohatě ilustrované recepty pro posílení štítné žlázy.

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v červnu 2018. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Mystický léčitel: Játra a jejich léčba

Představte si, že byste se mohli zaměřit na jeden jediný aspekt vašeho zdraví a tím byste ovlivnili všechny ostatní – a zároveň tím i preventivně zabránili rozvinutí zdravotních potíží, o nichž jste ani netušili, že číhají pod povrchem.

Kniha Mystický léčitel JÁTRA nabízí odpovědi, které byste měli znát. Anthony William se čtenáři nadšeně sdílí naprosto nový pohled na dosud nepropátrané funkce jater, orgánu, který je pro náš život zásadní.

Mystický léčitel objasňuje, co je příčinou mnoha zdravotních problémů, a nabízí podrobný návod, jak se z nich vymanit a žít co nejlepší život. Zjistíte, že zdravá játra vám mohou přinést i jasnou mysl, klid a spokojenost a lepší přizpůsobivost v dnešní rychle se měnící době.

A díky nim můžete dosáhnout i toho, že budete dobře spát, mít vyrovnanou hladinu krevního cukru, nižší krevní tlak i hmotnost, budete vypadat mladší a hlavně se tak i cítit. Zdravá játra mohou zásadně vyrušit stres, zabránit stárnutí a chránit vás před ohrožením vnějšího světa – jen pokud jim dopřejete tu správnou péči.

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v červenci 2019. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Mystický léčitel: Šťáva z řapíkatého celeru

Další kniha Anthonyho Williama z řady Mystický léčitel seznamuje s neuvěřitelnou schopností celerové šťávy výrazně zlepšit zdravotní stav na všech úrovních. Anthony William roky tvrdí, že šťáva z řapíkatého celeru je jedinečná léčivá zbraň, kterou v dnešní době vzhledem k rapidnímu nárůstu počtu lidí trpících různými symptomy a nemocemi nutně potřebujeme.

Šťáva z řapíkatého celeru léčí miliony lidí po celém světě. Dozvíte se, jak šťáva z řapíkatého celeru funguje, jak šťávu udělat, v jakém množství a kdy ji pít, jak správně provádět léčebné pročištění, co očekávat, když se tělo začne detoxikovat, a které chronické a záhadné nemoci a symptomy dokáže vyléčit, včetně:

– Únavy
– Psychické otupělosti
– Akné
– Ekzému
– Závislosti
– ADHD
– Onemocnění štítné žlázy
– Diabetu
– Poruch příjmu potravy
– Autoimunitních onemocnění
– Lymské boreliózy
– Očních nemocnění
– Poruchy zažívání
– Nerovnováhy cukru v krvi
– Kolísavého tlaku

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v únoru 2020. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví

Nová kniha Anthonyho Williama z řady Mystický léčitel představuje DETOX jako jednoduchou ozdravnou metodu, která může podpořit léčbu celé řady chronických onemocnění.

Domníváte se, že detox není nic pro vás? Zkuste se nad tím zamyslet. Jedy a patogeny způsobující chronická onemocnění dnes najdete téměř ve všem, dokonce ohrožují zdraví dětí ještě před narozením. Patogeny jsou všudypřítomné a každodenně zhoršují kvalitu našeho života. Detox je důležitý nástroj k očistě od patogenů, díky němuž můžete chránit sebe i své blízké – pokud jej provádíte správně. A proto je zde šestá kniha z řady

Mystický léčitel, v níž se dozvíte například:
jak vybrat postup, jenž je pro vás vhodný,
jaké jsou příčiny téměř 200 symptomů a onemocnění a které doplňky stravy (včetně dávkování) můžete použít jako podpůrnou léčbu,
vše, co potřebujete vědět o vejcích, mléčných produktech, lepku, rybím oleji, jablečném octu a kofeinu,
pravdu o módních trendech, jako je přerušovaný půst, půst o vodě, půst o šťávách, vláknina, proteiny, mikrobiom a další

V knize také najdete více než 75 receptů a ukázkové jídelníčky, z nich můžete čerpat inspiraci.

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v únoru 2021. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Mystický léčitel: Mozek a jeho zdraví (teoretická část)

První ze dvou přelomových knih Anthonyho Williama o našem nejsložitějším orgánu – MOZKU – se do hloubky zabývá tím, proč lidé na celém světě trpí poruchami duševního zdraví a nejrůznějšími symptomy a stavy souvisejícími se špatně fungujícím mozkem.

Mystický léčitel ve dvou knihách MOZEK A JEHO ZDRAVÍ a MOZEK A JEHO ZDRAVÍ – Praktický průvodce vrhá světlo na náš mozek a nervový systém. Původním záměrem byla jediná životně důležitá kniha, ale vzhledem k obsažnosti tématu vznikly knihy dvě – první víc teoretická, druhá víc zaměřená na konkrétní postupy a recepty. Každá kniha je použitelná samostatně, takže můžete začít s tou, kterou potřebujete nejvíce –, a později pokračovat tou druhou pro získání komplexního pohledu na zdraví mozku.
Kniha Mozek a jeho zdraví je navržena tak, aby vám sloužila jako celoživotní příručka. Dozvíte se v ní mimo jiné:
– Co znamená statický mozek, slitinový mozek, virový mozek, emoční mozek, zanícené kraniální nervy, závislý mozek, kyselý mozek a vyhořelý mozek – a co s tím můžete dělat.
– Skutečné příčiny více než sta symptomů, nemocí a poruch souvisejících s mozkem a nervovou soustavou.
– Příčiny epidemie duševního, emočního a neurologického utrpení – od každodenních problémů se soustředěním a výkyvů nálady po diagnózy, které mění život, jako například ALS, Parkinsonova choroba a postcovidový syndrom.

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v září 2023. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Mystický léčitel: Mozek a jeho zdraví: Praktický průvodce

UZDRAVTE SVŮJ MOZEK, BUDETE LÉPE A DÉLE ŽÍT!
Druhá kniha ze dvou rozsáhlých titulů Anthonyho Williama na téma nejsložitějšího lidského orgánu – MOZKU – nabízí kromě nového pohledu na jeho výživu a ochranu před škodlivinami i konkrétní postupy a recepty pro okamžitou úlevu v situacích, kdy je mozek vystaven zvláštnímu stresu.

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové v září 2023. Pořídíte ji na eshopu www.grada.cz nebo ve všech dobrých knihkupectvích.

Přečtěte si také:

Recenze – Ahoj krásko
Recenze – Ahoj krásko

Rodinná sága a příběh velké lásky ze současného Chicaga, vzdávající poctu románu Malé ženy od Louisy May Alcottové, a kniha…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Článek
Anna O. – nejdiskutovanější thriller tohoto roku právě vychází!
Anna O. – nejdiskutovanější thriller tohoto roku právě vychází!

Anna O. – Matthew Blake: Průměrný člověk prospí třiatřicet let. Čeho všeho jsme během spánku schopni? A neseme za to…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Článek
Bláznivá jízda is the winner!
Bláznivá jízda is the winner!

Kniha Bláznivá jízda se stala vítěznou knihou v kategorii beletrie za rok 2023 v rámci ocenění Canadian Book Club Awards!…

Číst více
Článek