Logo

Život mezi řádky

Háčkované čtverce

Háčkované čtverce

Callard Sarah

V knize najdete sto originálních motivů, které můžete kombinovat a vytvářet z nich originální háčkované výrobky, ať už jde o deky, přehozy nebo plédy. Pokud se vám nechce experimentovat, zvolte si jeden z osmi projektů, který vás povede krok za krokem. I u projektů můžete použít jiné motivy a vytvořit tak vlastní design. Možností je nepřeberně. Více >

Tištěná kniha 382 Kč 449 Kč - 15 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Recenze Další informace

O knize

Kniha Háčkované čtverce nabízí více než sto nejrůznějších háčkovaných vzorů inspirovaných dlaždičkami z celého světa. Stačí si vybrat podle svého vkusu, ať už je to vícebarevný blízkovýchodní vzor, či geometrický design v decentním barevném provedení. 
Vytvářejte úžasné barevné vzory pomocí háčkovacích technik, jako je překryvné nebo mozaikové háčkování či háčkování gobelínů. Všechny háčkovací stehy a techniky, které budete potřebovat, jsou uvedeny v sekci popisu technik spolu s podrobnými pokyny krok za krokem. Pusťte se do toho a uháčkujte si nejrůznější bytové doplňky jako povlaky na polštáře, přehozy, koberce, závěsy nebo prostírání. Můžete si vybrat své oblíbené vzory a vyrobit originální háčkované dárky pro přátele a rodinu.

Kniha vyšla v překladu Evy Fukové.

Recenze

Úžasná a pestrá sbírka háčkovaných vzorů z celého světa. 
– čtenářská recenze, Amazon

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 280×230, 176 stran
Datum vydání: 11. 10. 2023
ISBN: 978-80-7625-167-0

Novinky