Logo

Život mezi řádky

Má noc je tvůj den

Má noc je tvůj den

Rose Melanie

Jedna dívka + jeden úder blesku = dva životy a problémů až nad hlavu.. Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize Recenze O autorovi Další informace

O knize

Jedna dívka + jeden úder blesku = dva životy a problémů až nad hlavu… Jessiku Taylorovou zasáhne blesk. Když se pak ale v nemocnici vzbudí, všichni jí tvrdí, že je jakási Lauren Richardsonová, matka čtyř dětí. Lékaři její protesty přičtou ztrátě paměti a Jessice nezbývá než odjet s manželem (kterého ovšem nikdy neviděla). To horší má ale teprve přijít. Zatímco jako Lauren spí, jako Jessica vede dál svůj život svobodné slečny. A kdykoli usne jako Jessica, probudí se coby uhoněná matka s horou problémů. Jedním z nich je maličký Teddy s mozkovou dysfunkcí, pak manžel Grant, který nejspíš něco tají, umíněný mladý muž, který byl zřejmě jejím milencem… Je toho zkrátka dost a jedna duše ve dvou tělech má co dělat, aby to všechno zvládla. S láskou jde ale všechno. Dokonce i nemožné.

Recenze

Kniha mě zaujala ihned napohled, kde je vidět, že hlavní postavy jsou úplně rozdílné, jak plyne z obálky a také úplně rozdílné, jak plyne z děje knihy!
Kniha mě velmi překvapila. Co jsem od knihy čekala se mi téměř vyplnilo, ale i tak to bylo jedno velké překvapení.
Celá recenze na Knizni-svet-my-loves.blog.cz

O autorovi

Rose Melanie

Melanie Rose se pustila do psaní už jako středoškolák. Sama sebe popisuje jako psaní-holika. Pohostinsky psala povídky a různé články pro časopisy a noviny. Je školenou sestrou v jeslích a také pracovala jako hrací terapeutka na dětském oddělení nemocnice Royal Marsden Hospital. Opustila zaměstnání, aby mohla vychovávat děti, s manželem si pořídili hned čtyři syny.Rodina je…

Další knihy autora

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 107×170, 336 stran
Datum vydání: 17. 8. 2011
ISBN: 978-80-7359-294-3

E-kniha

Formát: ePUB | PDF | Kindle (Mobi)
Velikost: 1.6 MB | 3.76 MB | 0.56 MB
Druh ochrany: Socialní ochrana

Novinky