Logo

Život mezi řádky

Bc. Papadopoulos Christopher

Bc. Papadopoulos Christopher

Christopher Papadopoulos žije v Kanadě poblíž Montrealu, kde se i narodil. Má bakalářský diplom z pedagogiky a dějepisu na Queen’s University v Ontariu. Působil jako učitel na základní a střední škole.

V touze změnit svět k lepšímu kandidoval v roce 1993 ve federálních volbách do kanadského parlamentu. O něco později si uvědomil, že svět harmonie a míru a pokoje začíná uvnitř každého jednotlivce a vydal se na vnitřní pouť k většímu sebeuvědomění, součástí níž byl i třiatřicetidenní postní pobyt v bavorských Alpách, kde objevil hlubší rozměr reality.V roce 2003 prožil zásadní proměnu – vzdálil se nepokoji a úzkosti myšlenek a emocí a ukotvil se ve stavu  trvalého vnitřního míru. Nyní pracuje s jednotlivci i skupinami a vede ostatní k prožitku míru prostřednictvím objevení vlastního já.

Z PŘEDMULY ECKHARTA TOLLEHO„Tato kniha evidentně povstala ze stavu Přítomnosti, a má tudíž moc proměňovat, jak to knihy tohoto druhu umí… Její hlavní poselství zní, že pokoj je možné nalézt i uprostřed rozruchu. Je to možné, protože klid je neoddělitelný od toho, čím ve své podstatě sami jste.“ – z předmluvy Eckharta Tolleho, duchovního učitele, autora několika bestsellerů a patrona knihy Klid a kde ho nalézt

Zdroj fotografie/downloaded from: http://awakenedcompany.com/about-the-author/ 


Kniha autora


Novinky