Logo

Život mezi řádky

Des Hortsová Stéphanie

Des Hortsová Stéphanie

literární kritička publikující zejména ve známém francouzském časopise Valeurs actuelles, se narodila 29. ledna 1965 ve městě Tours ve Francii. Je rovněž stálou přispěvatelkou periodik, jako jsou Service Littéraire, Le Magazine des Livres a La Revue littéraire. Její vášní je anglická literatura a specializací dílo Williama Shakespeara a Jane Austenové.

Deset let pracovala v oblasti komunikace. Poté Stéphanie zjistila, že se svou „první láskou", literaturou, bude přece jenom šťastnější, a pustila do psaní vlastních románů. Do dnešního dne už jich má na kontě několik: La scandaleuse histoire de Penny Parker-Jones, zasazený do Londýna roku 1960 La Splendeur des Charteris, příběh z aristokratických kruhů a válečných časůLe diable de Radcliffe HallLe secret de Rita H., beletrizovaný životopis o tajemstvích slavné filmové hvězdy Rity Hayworthové Je členkou poroty soutěže o Cenu Françoise Saganové (Prix Françoise-Sagan) a Prix Cabourg du Roman.

Zdroj fotografie/downloaded from: https://www.pinterest.com/pin/572309065123228284/ 


Kniha autora

Cartierova panteřice

Cartierova panteřice

Zrodí se nový styl, vyjde nová hvězda. Podivuhodný příběh Jeanne Toussaintové, šperkařky králů. Žena, která se stala klenotem firmy Cartier.

Novinky