Logo

Život mezi řádky

Hancock Graham

Hancock Graham

Graham Hancock se narodil 2. srpna 1950 v Edinburghu.Léta, jež formovala jeho zájmy i povahu, ale strávil v Indii, kde jeho otec pracoval jako chirurg.

Na Durhamské univerzitě vystudoval sociologii a pak se dlouho živil jako novinář. Psal pro noviny The Times, The Sunday Times, The Independent, The Guardian nebo The Economist.Je autorem mnoha knih, ale hlavně badatelem, a závěry otřásají zavedenými, zkostnatělými názory tradiční archeologie.

Jeho nejslavnější knihy – Otisky božích prstů a Zrcadlo nebes – přinesly neuvěřitelné doklady toho, že pokročilá lidská civilizace na Zemi vzkvétala už mnohem a mnohem dřív, než se učíme ve školách. Tato teorie vzbudila nečekaný poprask v řadách laické veřejnosti, i v odborných kruzích.Hancock již také napsal několik bestsellerů, ve kterých románovou formou rozvíjí svou teorii o nesmírné celosvětové katastrofě, která z povrchu zemského – stejně jako z naší paměti – vymazala celou jednu epochu lidstva.

Při svém pátrání po důkazech cestuje Graham Hancock po celém světě, od Severní Ameriky až po Mexiko, Peru, Turecko a další země, kde po sobě ztracená civilizace zanechala své stopy. Na cestách natočil několik dokumentárních filmů, které mají obrovskou sledovanost a vyvolávají velké diskuse. Také proto je také častým a oblíbeným hostem živých i televizních besed a pořadů zaměřených na dávnou historii a popularizaci vědy. Více informací na autorových stránkách. 

Zdroj fotografie/downloaded from: grahamhancock.com 


Kniha autora

Boží mágové

Boží mágové

Nové archeologické důkazy pro existenci prehistorických civilizací, od autora bestselleru Otisky božích prstů. Důkazy postupně odhalované v této knize nade vši pochybnost dokládají, že v době ledové na Zemi existovala pokročilá civilizace, která byla v celosvětovém kataklyzmatu téměř kompletně zničena. Téměř.

Novinky