Logo

Život mezi řádky

Lehmannová Stephanie

Lehmannová Stephanie

Žije a pracuje v New Yorku, ve městě, jehož dnešní i dávnou tvář umí tak sugestivně vylíčit. S manželem a dvěma potomky bydlí na Manhattanu.Narodila se v San Francisku, po absolvování Kalifornské univerzity v Berkeley, kam se vypravila pro bakalářský titul, se rozhodla přestěhovat do New Yorku. Angličtinu studovala již na Newyorské univerzitě, kde získala ještě titul magisterský. Na webech Mediabistro a Salon.com, kde publikuje své články a eseje, vyučuje také tvůrčímu psaní.

O její knize BUTIK NA ASTOR PLACE napsali:„Ve svém úžasně čtivém románu autorka mistrně míchá současnost s minulostí. Od chvíle, kdy jsem dočetla Butik na Astor Place, už pro mě New York nebude nikdy stejný jako předtím.“ – Kathleen Grissomová, autorka The Kitchen House „Cesta souznění duší dvou žen, které se magickým způsobem setkají přes propast času, člověka úplně uchvátí. V každém okamžiku jsem byla přímo s nimi.“ -Marjorie Hartová, autorka Summer at Tiffany „Fascinující návrat do New Yorku před sto lety musí nadchnout každého, kdo se ve shonu dnešné doby rád ponoří do nostalgie minulosti.“ – Lauren Willigová, autorka The Secret History of the Pink Carnation „Tento naprosto strhující román vykresluje portrét jednoho z nejúžasnějších měst na světě, jehož ulicemi se budete v duchu procházet ještě dlouho po dočtení.“ – Stephanie Cowellová, autorka Claude & Camille„Úžasná přehlídka módy, stylu a starého i současného New Yorku sladěná do poutavého příběhu. Sváteční zážitek, který si nesmíte nechat uniknout!“ – Lynn Cullenová, autorka beletrizovaného životopisu Mrs. Poe „Každý, kdo miluje starodávné oblečení, pocítí závan nostalgie, a toho, komu se líbí staré časy, tenhle úžasný román nadobro přenese do jiné doby…“ – Pamela Redmondová, autorka The Possibility of You 

Zdroj fotografie/downloaded from: www.stephanielehmann.com 


Kniha autora

Butik Astor Place

Butik Astor Place

Obyčejný deník dokáže zamotat celý život. Amanda Rosenbloomová vlastní butik Astor Place v New Yorku a její největší vášní je probírat se hromadami retro oblečení, v nichž občas narazí na opravdový poklad.

Novinky