Logo

Život mezi řádky

BARDO: Cesta smrti a znovuzrození

BARDO: Cesta smrti a znovuzrození

Lama Lodö

Unikátní dílo tibetského mistra sestávající z dosud nezveřejněných nauk! Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Unikátní dílo tibetského mistra sestávající z dosud nezveřejněných nauk!
 
Východní učení v čele s buddhismem jsou u nás poslední dobou velmi oblíbená. Přesto mnozí stále nedokážou proniknout do jejich podstaty a ulpívají na povrchu v domnění, že trocha meditace postačí. Smrt je pak něčím, o čem se v našem kulturním okruhu nemluví skoro vůbec, takže málokdo ví, že je možné se na ni účinně připravit.

Materialisté tomu sice neuvěří, ale duchovně pracující lidé se mohou dozvědět, jak přesně si počínat v okamžiku smrti a po ní, během doby, kdy zemřelý putuje bardem a snaží se dosáhnout osvícení, nebo se připravuje k novému zrození.
Podrobný, srozumitelný výklad doplněný otázkami a odpověďmi obsahuje množství unikátních, dosud nikdy nepřeložených textů tibetské moudrosti.

O autorovi

Lama Lodö

Lodö Lama se narodil roku 1939 v Sikkimu. Ve věku osmi let vstoupil do kláštera, aby tam studoval tradiční učení vycházející z tradice Karmy Kagju: čtení, psaní, náboženské texty, zpěv a tanec.    V patnácti letech se setkal s mužem jménem Drupon Tenzin Rinpočche, který byl slavným mistrem meditace v klášteře Jak a učitelem Jeho Svatosti…

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 130×210, 96 stran
Datum vydání: 1. 6. 2012
ISBN: 978-80-7359-324-7

Novinky