Logo

Život mezi řádky

Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat

Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat

Gilbertová Elizabeth

Padesát pravdivých příběhů, padesát osudů, které změnila jediná kniha. Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Padesát pravdivých příběhů, padesát osudů, které změnila jediná kniha.
 
Během deseti let od svého vydání se z knihy Elizabeth Gilbertové Jíst, meditovat, milovat stal fenomén dodávající milionům čtenářů naději a sílu, aby se i oni pustili do pátrání po tom nejlepším, co se v nich skrývá, a vykročili po cestách, na něž by se jinak nikdy nevydali. Protagonisté padesáti autentických příběhů se v knize dělí o své životní osudy. Někdy veselé, jindy smutnější, ale vždy hluboce inspirující. Najdeme zde vyprávění o tom, jak lze najít cestu k přijetí mateřské role, jak se vzpamatovat z rozvodu, jak se vydat za skutečnou láskou nebo se vyrovnat s matčinou smrtí.
 
Nechybí ale ani příběhy zábavné, například o hledání dokonalé pizzy, nebo o tom, jak jít za splněním snů – třeba o herecké kariéře. Kromě hezkých chvilek strávených nad osudy jiných klade tato kniha každému čtenáři otázku: K čemu tohle všechno dokáže inspirovat vás?

Náhled knihy

O autorovi

Gilbertová Elizabeth

Vtrhla do knižního světa s nečekaným úspěchem. Již její první povídka byla zveřejněna v časopise Esquire. I přes svůj úspěch však vedla zcela obyčejný život. Po sedmiletém manželství a velmi ošklivém rozvodu se rozhodla získat odstup a vyrazila do světa… Objevila krásy Itálie, „hojivou“ sílu pizzy i přítele. Všechny své zážitky pak vložila do příběhu…

Další knihy autora

Další informace

E-kniha

Velikost: 2.44 MB | 1.98 MB | 0.53 MB

Novinky