Logo

Život mezi řádky

Dívka v mlze

Dívka v mlze

Bernátová Barbora

V zapomenuté chatové osadě u Košic byla brutálně zabita mladá žena. Kapitán David Meizner a jeho kolegyně kapitánka Ema Kopecká se vydávají po jejích stopách do vesničky pod Tatrami, kde se narodila. Proč kdysi odešla do Bratislavy a co ji přimělo se vrátit? Pátrání komplikuje nejen pavučina dávných tajemství, ale i Davidova svérázná povaha… Více >

Tištěná kniha 359 Kč 449 Kč - 20 %
E-kniha 306 Kč 382 Kč - 20 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Recenze Další informace

O knize

V bohem zapomenuté chatové osadě na východním Slovensku nacházejí dva mladíci zavražděnou ženu. Její totožnost je velkou neznámou. Případ řeší svérázný detektiv David Meizner, věčně nevrlý a nepříjemný sukničkář, který nemá lidi příliš v lásce, a jeho krásná a věcná kolegyně Ema Kopecká. Aby odhalili totožnost vraha, musejí se společně prodrat pavučinou utkanou z dávných tajemství. Jejich pátrání se však komplikuje…
Drama plné zvratů a nečekaných událostí se hemží podezřelými postavami z minulosti i současnosti, dávno zapomenutými hříchy, ale i bolestí a utrpením, které musela malá holčička a později mladá žena prožít. Děj nás postupně zavede do malé vesničky pod Tatrami, aby pokračoval do hlavního města a zpět na místo, kde měla hlavní hrdinka nečekanou schůzku se smrtí. 
Příběh rozehraný postavami z masa a krve je napínavý až do samotného konce a překvapí nečekaným rozuzlením.

Vychází v překladu Ľubici Hricoviniové.

Recenze

Autorka hází vějičky tak důvěryhodně, že v závěru jsem podezírala snad každého…Doporučuji milovníkům napínavých, dynamických a do detailu promyšlených krimithrillerů!
www.precítane.sk
 
Detektivka vymakaná do detailu, strhující i šokující. Otevírá těžké a bolestné téma zneužívání v rodině a jeho následky… Užila jsem si každou stranu.
 
Kniha mě úplně pohltila, skvělý kriminální příběh.
 
Atributy, které vás vtáhnou do děje: zajímavý případ, děj se odehrává v mých oblíbených Košicích a k tomu dvojice mladých vyšetřovatelů.
čtenářské komentáře na Databázi knih

Další knihy autora

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 145×205, 320 stran
Datum vydání: 16. 8. 2023
ISBN: 978-80-7625-298-1

E-kniha

Velikost: 1.45 MB | 3.01 MB | 0.67 MB

Novinky