Logo

Život mezi řádky

Myslete jako Steve Jobs

Myslete jako Steve Jobs

Smith Daniel

Z podivína a outsidera nejúspěšnějším mužem světa. A když ON, tak proč NE VY? Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Jedno jablko snědla Eva, druhé spadlo Newtonovi na hlavu a třetí stvořil Steve.
 
Mají vás za podivné existence a táhne se to s vámi už od školy? Vždycky jste byli průšviháři? Připadáte si jako outsideři a ostatní vám to dávají znát?Ani tak ale není nic ztraceno. Naopak. Z jednoho kluka, který šel z extrému do extrému, od undergroundu k fanatickému veganství, moc se nemyl a nečesal, se stal jeden z nejúspěšnějších mužů planety. Jmenoval se STEVE JOBS.

Svými vizemi od základu proměnil počítačový i hudební průmysl a přinesl nám některé z nejvyspělejších technologií, po kterých prahne celý svět.V roce 1976 založil se svým přítelem Stevem Wozniakem společnost Apple. Když z ní o devět let později musel odejít, jako vždy vytěžil z nepříznivé situace maximum a zakoupil společnost Pixar, studio animovaného filmu.

Po jedenácti letech se znovu vrátil do Applu, aby ho transformoval v jednu z nejpopulárnějších firem na světě. Seznamte se s životní filozofií nekonformního podnikatele a jeho vypilovanými schopnostmi. Jobs věřil, že outsideři a buřiči posouvají lidstvo kupředu, protože se nebojí neustále zkoušet a měnit svět. Zkuste tedy myslet a pracovat jako on. Chce to opravdu kuráž, ale nyní i vy můžete být jako Steve Jobs.

 

Náhled knihy

O autorovi

Smith Daniel

Publicista Daniel Smith je nejenom autorem knih, ale i redaktorem a badatelem na poli literatury faktu.     Napsal a vydal už několik knih, například How to Think Like Sherlock (Myslete jako Sherlock), cvičebnice gramatiky Is Their Alot Wrong With This Centence? (Na tý vjetě je toho moc špatně?), The Language of London (Jazyk Londýna) nebo…

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 129×206, 168 stran
Datum vydání: 5. 5. 2014
ISBN: 978-80-7359-411-4

Novinky