Logo

Život mezi řádky

Papírové tvoření

Papírové tvoření

Brodeková Ayako, Voigtová Shannon

78 nádherných papírových sluníček, hvězd a vloček, vytvořených různými technikami - quilling, origami a kirigami. Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Papír je snad nejlevnější a nejdostupnější materiál, jaký si na výrobu nejrůznějších ozdob, ale i praktických předmětů nebo dokonce bižuterie můžete zvolit. A budete překvapeni, jak půvabné a kouzelné kousky vám vzniknou pod rukama.

Rozzáří se veselá sluníčka, zasvítí celá galaxie hvězd a z nebe se začnou tiše snášet vločky sněhu.

Budete-li postupovat podle návodů v téhle knize, doprovázených názornými fotografiemi, nákresy a šablonami, nemůžete udělat chybu.Začneme nástroji, materiály a technikami, které budeme při práci potřebovat, a pak už se můžeme rovnou pustit do díla. Naučíte se hned třem úžasným technikám práce s papírem – quillingu, zvanému též papírový filigrán, origami a kirigami – a ještě k tomu získáte spoustu inspirace.

O autorovi

Brodeková Ayako

Ayako Brodeková se do origami zamilovala jako malá holčička, když jí maminka krátila dlouhou chvíli na cestě za prarodiči skládáním origami z obalů od bonbónů. Po třiceti letech skládání Ayako založila OriCraft, aby svá díla představila širší veřejnosti.  Vytrvale se věnuje vynalézání způsobů, jak origami skládanky přetvořit v krásný a odolný šperk.

Další knihy autora

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 222×222, 144 stran
Datum vydání: 3. 2. 2014
ISBN: 978-80-7359-402-2

Novinky