Logo

Život mezi řádky

Patchwork a quilting: Jak na to

Patchwork a quilting: Jak na to

Briscoeová Susan

Baví vás patchwork a quiltování? Pak jste zvolili tu správnou knížku. Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Více než 300 rad, návodů a výrobních tajemství.

Kniha prozradíme všechno, co byste snad o tomhle umění ještě nevěděli, nabídneme spoustu rad a osvětlíme mnohá tajemství téhle úžasné techniky. A k tomu navíc ještě celou řadu neotřelých projektů a inspirace k vlastní tvorbě.

Bát se však nemusejí ani úplní začátečníci. Autorka je povede krok za krokem a k naprosté srozumitelnosti přispějí i názorné nákresy a fotografie. Pokročilí se ovšem také nebudou nudit. Čeká na ně množství nových nápadů i postupů. Hravě zvládnete všechny přípravné práce, řezání, stříhaní a výrobu šablon.Osvojíte si celou řadu technik a vzorů, od jednoduchých po nejsložitější, od tradičních po moderníNaučíte se vyrábět vlastní motivy a potisky látek.

Získáte spoustu inspirace pro vlastní návrhy a samozřejmě i celou řad dárků pro svoje blízké nebo krásných věcí do vlastní domácnosti.

O autorovi

Briscoeová Susan

Susan Briscoeová je profesionální textilní návrhářka se specializací na japonský design. Za svoje originální přikrývky a nástěnné dekorace získala už několik cen. Její díla se často objevují v časopisech zaměřených na patchwork a můžete se s ní setkat i na exhibičních pořadech pro veřejnost, kde Susan předvádí ukázky své práce.

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 190×245, 160 stran
Datum vydání: 6. 2. 2015
ISBN: 978-80-7359-425-1

Novinky