Logo

Život mezi řádky

Ptáci, motýlci, zvířátka a rostliny

Ptáci, motýlci, zvířátka a rostliny

Stanfieldová Lesley

Pletení a háčkování pro odvážné, 75 roztomilých vzorů. Pletete nebo háčkujete? A už vás nebaví vyrábět to, co každý druhý? Pak máte v rukou tu správnou knížku. A v ní se skrývá nepřeberné množství nejrůznějších půvabných tvorečků, kteří čekají jen na to, až vezmete do ruky háček či jehlice. Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Pletení a háčkování pro odvážné, 75 roztomilých vzorů. Pletete nebo háčkujete?

A už vás nebaví vyrábět to, co každý druhý? Pak máte v rukou tu správnou knížku. A v ní se skrývá nepřeberné množství nejrůznějších půvabných tvorečků, kteří čekají jen na to, až vezmete do ruky háček či jehlice. Můžete si vyrobit také celý podmořský svět, zeleninu, ovoce a rostlinky – fantazii se meze nekladou.

Každý vzor najdete v knize detailně barevně vyobrazený, samozřejmě s podrobným a přesným návodem, jak postupovat, aby výsledek byl co nejlepší.

O autorovi

Stanfieldová Lesley

Lesley Stanfieldová napsala a vydala už mnoho knih o pletení a háčkování. Rovněž její články na toto téma si v ženských časopisech získaly velikou oblibu. Není ale samozřejmě jen teoretičkou, nýbrž také autorkou řady překrásných ručně pletených nebo háčkovaných výrobků.

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 220×220, 128 stran
Datum vydání: 1. 1. 1990
ISBN: 978-80-7359-303-2

Novinky