Pin It
Tisk

Žena v černém: Anděl smrti

Autor: Waites Martyn
Stav: V prodeji
Rok vydání
2014
ISBN
978-80-7359-412-1
Recenze
Běžná cena: 249,00 Kč
Cena: 224,00 Kč

UKÁZKA Z KNIHY ZDE

FILMOVÝ TRAILER KE ZHLÉDNUTÍ

Na Londýn prší bomby, ale ve starém domě číhá daleko větší nebezpečí...

Volné pokračování slavného duchařského bestselleru Susan Hillové, Žena v černém

Je podzim 1940, zuří druhá světová válka a na města Velké Británie dopadají německé bomby. Domy se hroutí, lidé umírají... Rodiče se loučí s dětmi a posílají je z Londýna na venkov, kde by pro ně mělo být bezpečněji. Skupinka školáků doprovázená dvěma učitelkami je ubytována ve starém, osamělém, zchátralém domě poblíž nevlídného močálu. Cesta k němu vede po přílivem zaplavované hrázi s podivným jménem Devět životů...

Měli by tu být sami, ale brzy se ukáže, že tady na ně někdo – nebo něco? – čeká. Tajemné náznaky záhy přerostou ve smrtelné nebezpečí.

„Kdykoliv ji někdo spatří, zemře dítě," tvrdí venkovský stařec, který však není zdaleka tak pomatený, jak se zdá.

Jaká děsivá síla číhá v Domě u Úhořího močálu, aby si vzala to, po čem už nekonečná léta touží?

Chystá se rovněž filmové zpracování tohoto příběhu, v režii Toma Harpera. Hlavních rolí se ujali Helen McCrory (Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a relikvie smrti, Skyfall) či Jeremy Irvine (Válečný kůň, Koleje osudu, Nadějné vyhlídky). Scénárista Jon Croker má na kontě první Ženu v černém či několik dílů Harryho Pottera.

Premiéra 12. února 2015.

 

 

zena v cernem

Kniha je volným pokračováním proslulého „duchařského" románu Susan Hillové Žena v černém, který v podobě divadelní hry vyprodává hlediště na celém světě už od roku 1989. Stejnojmenný film s Danielem „Harrym Potterem" Radcliffem v hlavní roli měl premiéru v roce 2012 a stal se největším kasovním trhákem mezi britskými horory.

Příběh mladého právníka Arthura Kippse, který se vydá vypořádat pozůstalost zesnulé paní Drablowové, jediné obyvatelky Domu u Úhořího močálu, aniž by tušil, jaké tragické tajemství za zavřenými okenicemi se skrývá, je fascinující, sepsaný podle nejlepších tradic anglického „duchařského" románu. Plíživý pocit nejistoty, neochota místních prozradit cokoliv o podivné vychrtlé postavě v černém a narůstající napětí, dělají z tohoto románu čtení, které se jen málokdo odváží zvolit za tmy a o samotě...

„Skvělý duchařský příběh plný působivé hrůzy, který neodložíte, dokud nedočtete poslední stránku," napsali o něm v listu Evening Standard.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Ahoj, jsem Meg a ráda si s vámi popovídám o knížkách. Napsat Meg Odpovědi Meg
Přisedněte si, prosim

Další nové knihy