Pin It
Tisk

Podezřelý

Autor: Crais Robert
Stav: V prodeji
Rok vydání
2014
ISBN
978-80-7359-391-9
Recenze
Běžná cena: 299,00 Kč
Cena: 269,00 Kč

Autor je držitelelem titulu GRAND MASTER 2014 detektivního žánru

Za svého pána by Maggie dala život. On je policista, ona policejní pes...

Na tom, že se policisté někdy dostanou do přestřelky, není vůbec nic divného. Když se k ní ale připletou náhodou, ve chvíli, kdy si ve služebním voze užívají vzácnou chvilku odpočinku, je to zatracená smůla. Zvlášť když po celé té hrůze zůstane na dlažbě pár mrtvých. Mezi nimi jedna policistka. Její parťák Scott James svoje zranění přežije. Výčitky svědomí a touha po pomstě mu však nedávají spát. Všechny stopy po zuřivých zabijácích se ztrácejí, nikdo neví, proč přišly oběti o život. Případ uzavřen.

Scott se však nechce vzdát a osud mu přihraje trochu neobvyklého pomocníka. Či spíš pomocnici. Fenku německého ovčáka Maggie. A jak se záhadný případ znovu otevírá a rozkrývá, nalézají k sobě ti dva nelehkou cestu, oba poranění na těle i na duchu.

Příběh Scotta a Maggie činí z téhle knihy víc než jen pouhou detektivku, je dojemnou sondou do psí duše, která nemůže nechat chladným žádného „pejskaře".

Milovníci napínavých kriminálních příběhů si pak užijí nečekaných zvratů a – jak už to u Roberta Craise bývá - také ohromujícího rozuzlení. Padouši se totiž často skrývají právě tam, kde by je nikdo nehledal.

Sympatické hrdiny tohoto příběhu, včetně psí hvězdy Maggie, uvidíme i na plátně, produkce se ujali Nina Jacobsonová s Brad Simpson, producenti slavných Hunger Games.

Ukázka z knihy

„Co to s tím psem sakra je?"„Byl to její psovod. Musíte ji dostat do nemocnice – "„Je mrtvý –"„Chtěla ho ochránit – "„Přestaňte se vykecávat a leťte, pitomci. Musíte ji odvézt k doktorovi. Tenhle pes patří k mariňákům."Maggie cítila hluboko v těle vibrace a přes bundu, která jí zakrývala hlavu, se k ní prodraly výpary leteckého paliva. Byla vyděšená, ale Pete byl nablízku. Věděla, že leží jen půl metru od ní, ale současně věděla, že je hrozně daleko a vzdaluje se jí stále víc.Pokusila se připlazit blíž k němu, ale nohy ji neposlechly a muži ji pevně drželi. Nakonec se její vzteklé vrčení změnilo v kňučení.Pete byl její.Byli smečka.Byli dvoučlenná smečka, ale teď byl Pete pryč a Maggie neměla nikoho.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Ahoj, jsem Meg a ráda si s vámi popovídám o knížkách. Napsat Meg Odpovědi Meg
Přisedněte si, prosim

Další nové knihy