Logo

Život mezi řádky

Tischlerová Ivana

Tischlerová Ivana

Je veskrze moderní žena, která si ale přesto tyká s duchy přírody, neviditelnými energiemi i se strašidly ve starých domech. Takové věci podle ní nejsou se současným světem v sebemenším rozporu. Nemáme snad využívat všeho, co se nám nabízí, k vlastnímu poučení a – proč ne – i prospěchu bez ohledu na to, že tomu někdo nevěří?

V „obyčejném“ životě pracuje v softwarové firmě a je autorkou programu Bylinář, databáze o účincích a použití léčivých rostlin, které jsou podstatnou součástí její čarodějnické praxe. Kromě toho do ní patří ještě psychoterapie a samozřejmě mentální magie. Miluje přírodu ve všech podobách, a právě proto prý nemá ve skříni žádné lodičky, ale zato hned několik párů pohorek.

Její vzhled, humor a sršící energie ve srovnání s datem jejího narození nutně vyvolávají myšlenky na čarování za účelem věčného mládí. Ivana ovšem nejspíš dobře ví, proč si ho „přičarovává“. Být zaměstnanou vdanou dámou se dvěma dětmi, psem, kočkou, želvou a několika osmáky, to se bez magie prostě zvládnout nedá. Pro jistotu ale ještě razí heslo: „Život je příliš krátký na to, aby ho člověk strávil malichernostmi." Autorka říká… „Myslím si, že studium magie nemusí být jen velkou vědou zasvěcenou zamračeným mágům s vážným výrazem, kterým by asi popraskal obličej, kdyby se trochu usmáli. Naopak – humor patří ke každodennímu životu a nevidím důvod, proč by se člověk i při studiu nemohl trochu pobavit.“


Kniha autora


Novinky