Logo

Život mezi řádky

Máte to v hlavě aneb MAGIE MYSLI

Máte to v hlavě aneb MAGIE MYSLI

Tischlerová Ivana

Praktická cesta k posílení duševních i duchovních schopností nejen pro adepty okultních věd či mistry opravdové magie... Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Praktická cesta k posílení duševních i duchovních schopností nejen pro adepty okultních věd či mistry opravdové magie…
 
„Tahle knížka vám poradí, co dělat, abyste v životě našli to, co hledáte, a to i v tom případě, že zatím ještě vůbec netušíte, co by to mělo být,“ slibuje novodobá čarodějka Ivana Tischlerová hned na úvod a věřte nebo ne, vypadá to, že bude mít pravdu.

Už i věda totiž začíná připouštět fakt, že naše mysl ovlivňuje okolní realitu víc, než si zatím dokážeme představit. Zjednodušeně řečeno, náš úspěch v praktickém životě je přímo závislý na stavu naší mysli. A pokud se nám podaří ten úžasný stroj na štěstí, který máme zabudovaný v hlavě, nastartovat, už ho nikdy nic nezastaví. Pomůže vám zbavit se nemocí (nebo alespoň nestonat tak často), najít vnitřní klid a rovnováhu, vyrazit rovnou cestou ke splnění svých snů.

V knize se dočtete o nezbytné teorii čili jak, co a proč funguje, ale samozřejmě si zkusíte i „kouzlení“ v praxi. Naučíte se rozvinout smysly, intuici, představivost a další vlastnosti, které obvykle považujeme za „nadpřirozené“, a naplno využít vlastního skrytého potenciálu.

„Myslím si, že studium magie nemusí být jen velkou vědou zasvěcenou zamračeným mágům s vážným výrazem, kterým by asi popraskal obličej, kdyby se trochu usmáli. Naopak – humor patří ke každodennímu životu a nevidím důvod, proč by se člověk i při studiu nemohl trochu pobavit,“ soudí autorka a její knížka to jen potvrzuje.

Nudu u ní rozhodně nikdo nezažije. Jistě zaujme zájemce o magii, ezoteriku a okultní vědy, ale kromě toho je určena všem „normálním“ lidem, kteří na žádnou magii nevěří, ale zato mají občas těžkou hlavu ze života.

O autorovi

Tischlerová Ivana

Je veskrze moderní žena, která si ale přesto tyká s duchy přírody, neviditelnými energiemi i se strašidly ve starých domech. Takové věci podle ní nejsou se současným světem v sebemenším rozporu. Nemáme snad využívat všeho, co se nám nabízí, k vlastnímu poučení a – proč ne – i prospěchu bez ohledu na to, že tomu…

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 170×165, 160 stran
Datum vydání: 20. 8. 2008
ISBN: 978-80-7359-173-1

Novinky