Logo

Život mezi řádky

Drž mě

Drž mě

Kennedy Stacey

Když v erotickém klubu Phoenix dojde k narušení bezpečnosti, šéf ochranky Archer požádá o pomoc Zoeyinu kamarádku, soukromou vyšetřovatelku Elise. Té rychle dojde, že si ji nevybral jen kvůli hackerským schopnostem. Jakkoliv ji ale přitahuje, ona svůj chtíč drží na uzdě. Aspoň dokud s Archerem nestráví noc plnou těch nejdivočejších fantazií… Více >

Tištěná kniha 212 Kč 249 Kč - 15 %
E-kniha 180 Kč 212 Kč - 15 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Recenze Další informace

O knize

Pro soukromou vyšetřovatelku Elise Fanningovou je nabourání se do sítě exkluzivního klubu Phoenix hračka. Stačí pár kliknutí, pomoc kamarádky a dostane se za zamčené dveře velmi uzavřené společnosti.
Elise si však rychle uvědomí, že nebyla tak nenápadná, jak si myslela, protože se ocitne tváří v tvář šéfovi ochranky klubu, vysloužilému vojákovi Archeru Westbrookovi. V obnošených džínách a kožené bundě vypadá jako chodící reklama na chtíč a čelit mu nebude vůbec snadný úkol.
Archer miluje chytré a svůdné ženy. Takže když se Elise nabourá do sítě, o které si myslel, že je nedobytná, je ohromen. A když dojde k narušení bezpečnosti ještě z jiné strany, je mu jasné, že potřebuje Eliseinu pomoc.
Střet dvou tvrdohlavých osobností vede k sérii vášnivých výměn názorů, během nichž si Archer postupně uvědomuje, že potkal svůj ideální protějšek. Každý opojný pohled, každý horký dotek v něm vzbuzuje stále větší vášeň, ale Elise je ostražitá. Bude jí muset ukázat, že spalující touha mezi nimi stojí za trochu rizika.
Když jí Archer nabídne jednu noc ve Phoenixu, během níž se může oddávat své nejdivočejší fantazii, Elise ví, že by měla odmítnout. Přesto souhlasí. Ignorovat slastné pocity, které s ním zažívá, je nemožné. Souhlasí s jednou nocí a pak Archerův svůdný svět nadobro opustí.
Takový je aspoň plán…

Vychází v překladu Zdenky Liškové.

Náhled knihy

Recenze

„Oheň, který ve vás rozdmýchá vztah Elise s Archerem, jen tak neuhasíte. Pokud jste ještě nečetli žádnou knihu o klubu Phoenix, určitě tuto žhavou sérii vyzkoušejte.“
– čtenářská recenze, Amazon
 
„Příběh, který vás polapí a už nepustí. Každá stránka je o něco návykovější než ta předchozí.“
– čtenářská recenze, Amazon
 
„Napínavý, sexuálně otevřený milostný příběh, který vás vezme za srdce.“
– čtenářská recenze, Amazon
 
„Nemůžu se dočkat dalšího dílu, určitě si ho koupím.“
– čtenářská recenze, Amazon
 
Nádherná knížka, při které jsem ke konci uronila nejednu slzu.
–recenze knihy Sváděj mě, Databáze knih
 
Knihu určitě doporučuji, taková jednohubka k odpolednímu kafíčku.
–recenze knihy Sváděj mě, Databáze knih

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 124×200, 216 stran
Datum vydání: 14. 11. 2022
ISBN: 978-80-7625-255-4

E-kniha

Velikost: 1.83 MB | 1.57 MB | 0.66 MB

Novinky