Logo

Život mezi řádky

Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary

Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary

Barndenová Betty

Překrásná kolekce ozdobných čtverců, trojúhelníků, koleček a jiných tvarů tvoří celou rozkvetlou zahrádku. Můžete z nich vytvořit třeba klasické měkoučké přikrývky ozdobené barevnými trojrozměrnými kytičkami. To je přece pro správné milovníky háčkování to pravé! Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Překrásná kolekce ozdobných čtverců, trojúhelníků, koleček a jiných tvarů tvoří celou rozkvetlou zahrádku. Můžete z nich vytvořit třeba klasické měkoučké přikrývky ozdobené barevnými trojrozměrnými kytičkami. To je přece pro správné milovníky háčkování to pravé!

Není nic lehčího, než si podle pečlivě vypracovaných návodů uháčkovat spoustu tvarů s květinovými motivy a pak z nich poskládat, co se vám bude líbit. Něco na sebe nebo pro zkrášlení vašeho bytu. A nemusíte u toho ani sedět doma – malé dílky jsou tak skladné, že se vám snadno vejdou do tašky, abyste se mohli zabavit třeba na cestách.

Na stránkách téhle knihy najdete názorná vyobrazení, podle nichž můžete snadno postupovat, stejně jako množství nejrůznějších vzorů a návrhů barevných kombinací. Vyberete si rovněž nejvhodnější techniku podle stupně své zručnosti a zkušenosti a získáte celou řadu nápadů, jak květinové bloky sestavit a co z nich vyrobit, ať už pro radost sobě, nebo jako dárky pro svoje blízké.

O autorovi

Barndenová Betty

Barndenová Betty je známou pletařkou a návrhářkou pletených výrobků. Její vzory už se objevily u takových společností, jako jsou například Sirdar, Patons Jaeger a Kings Cole.     Čtenářky se s ní mohou setkat také na stránkách oblíbených časopisů včetně magazínů Woman, Woman´s Own, Woman´s Weekly, Knitting,i Inspirations a dalších.    Svá krajkářská díla navrhla také…

Další knihy autora

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 220×220, 144 stran
Datum vydání: 1. 1. 1990
ISBN: 978-80-7359-376-6

Novinky