Logo

Život mezi řádky

Ještě to nebalím, vzkazuje babička

Ještě to nebalím, vzkazuje babička

Leigh Judy

Humorný román o útěku z domova důchodců a nekončící chuti žít potěší zejména fanoušky a fanynky románů Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel nebo Tajný deník Hendrika Groena, 83 1/4 roku. Více >

Tištěná kniha 239 Kč 299 Kč - 20 %
E-kniha 203 Kč 254 Kč - 20 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize RecenzeTipy z redakce Další informace

O knize

Humorný román o útěku z domova důchodců a nekončící chuti žít potěší zejména fanoušky a fanynky románů Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel nebo Tajný deník Hendrika Groena, 83 1/4 roku.

Hlavní hrdinkou je Evie Gallagherová, která nedávno ovdověla a přestěhovala se do domova důchodců. Rozhodně se ale necítí na umření – ba naopak! Jednoho rána se proto rozhodne z domova odejít a vydává se na dobrodružnou cestu napříč Evropou v obytné dodávce.

Ne každý si však myslí, že velké dobrodružství je pro ženu jejího věku vhodné. Nejméně ze všech Eviein syn Brendan a jeho žena Maura, kteří se ji snaží podle nejasných SMS zpráv a indicií vystopovat a dopravit zpět domů.

Když se nakonec všichni sejdou, o překvapení není nouze – Brendan sice možná rezignoval na svůj plnohodnotný život a lásku, ale Evie očividně ne.

Tipy z redakce

75 na krku, 25 v hlavě... Přečtěte si první dvě kapitoly z humoristického románu Judy Leigh o útěku z domova důchodců a nekončící chuti žít. Kniha potěší zejména fanoušky románů Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel nebo Tajný deník Hendrika Groena, 83 1/4 roku. Více informací

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 129×206, 296 stran
Datum vydání: 7. 11. 2018
ISBN: 978-80-7359-571-5

E-kniha

Velikost: 2.65 MB | 2.65 MB | 1.34 MB

Novinky