Logo

Život mezi řádky

Modurit

Modurit

Heaserová Sue

Techniky a inspirace k výrobě šperků, korálků a dekorativních uměleckých předmětů. Více >

Je nám líto, ale tato kniha je bohužel vyprodaná
O knize O autorovi Další informace

O knize

Techniky a inspirace k výrobě šperků, korálků a dekorativních uměleckých předmětů.
 
Modurit je jedním z nejoblíbenějších a nejuniverzálnějších materiálů dostupných všem amatérským i profesionálním tvůrcům. Můžeme z něj vyrobit celou řadu okrasných a uměleckých předmětů od korálků, knoflíků a šperků až po dekorativní krabičky, složité mozaiky a miniaturní sošky. Naše kniha popisuje krok za krokem více než padesát. Názorné barevné fotografie zachycují základní dovednosti, jako je válení, míchání barev a pečení a postupují k stále složitějším technikám modelování.

Všechny nástroje a postupy zde najdete srozumitelně popsané, takže se rovnou můžete pustit do práce. Galerie výrobků zahraničních umělců pracujících s moduritem vás ohromí tím, čeho je možné dosáhnout, a zároveň poskytne inspiraci pro vaše vlastní zajímavá díla.

O autorovi

Heaserová Sue

Sue Heaserová se zabývá vytvářením šperků, korálků, postaviček a dalších dekoračních předmětů z moduritu.  Poprvé ho objevila v roce 1981 a do roku 1985 založila několik obchodů s pomůckami, hmotou a jinými nástroji pro práci s moduritem. V roce 1985 založila společnost The Polymer Clay Pit, která dodává zboží do celé Evropy.    Když v…

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 220×220, 160 stran
Datum vydání: 6. 10. 2008
ISBN: 978-80-7359-174-8

Novinky