Logo

Život mezi řádky

9788073595289

Představení knih Sarah Pinborough

5.2.2021

Bestsellerový thriller Ví o tobě, kterým jeho autorka Sarah Pinborough změnila pravidla žánru, se dočkal seriálového zpracování od Netflixu a vy se na jeho premiéru můžete těšit již 17. února 2021.

Angličanka Pinborough nebyla v roce 2017 žádný nováček na spisovatelském poli, v tomto roce ale její titul Behind her Eyes (č. Ví o tobě, Metafora 2017) způsobil bouři v literárních vodách a stal se okamžitým hitem.

Milostný trojúhelník mezi svobodnou matku, jejím šéfem a jeho manželkou je příběhem plným zvratů s tak nečekaným koncem, že si na sociálních sítích vysloužil hashtag #WTFThatEnding/NeprozraďteKonec. Přesvědčte se, zda je pravda, že kniha je vždy lepší než její adaptace a kupujte titul Ví o tobě v našem e-shopu – své dojmy nám poté můžete sdělit na Facebooku a Twitteru v příspěvcích označených hashtagem #přečtěteToNežToUvidíte.

Sarah Pinborough na svůj mezinárodní bestseller navázala neméně úspěšným románem Tiché lži o ženě, která se celý život ohlíží přes rameno a snaží se zapomenout na minulost. Její zrada ale nebyla nikdy zapomenuta.

A zatímco první dvě autorčiny knihy upíraly pozornost k obyčejným lidem, její poslední titul Ať zemře se odehrává mezi smetánkou jižanského města Savannah a sleduje souboj dvou žen o místo ve společnosti, do které tak docela nepatří.

Knihy Sarah Pinborough koupíte na Grada.cz

Přečtěte si také:

Knižní trailer – Poprava
Poprava

Královna islandské krimi je zpět! Podívejte se na upoutávku na nový temný thriller od oceňované autorky Yrsy Sigurdardóttir.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Představujeme francouzský thriller Spolčení ničemů
Spolčení ničemů

Příznivci temnější literatury se po oceňovaném thrilleru Útočiště od Jérôma Loubryho mohou začít těšit na další francouzskou lahůdku.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video