Logo

Život mezi řádky

9788073595289

Představení knih Sarah Pinborough

5.2.2021

Bestsellerový thriller Ví o tobě, kterým jeho autorka Sarah Pinborough změnila pravidla žánru, se dočkal seriálového zpracování od Netflixu a vy se na jeho premiéru můžete těšit již 17. února 2021.

Angličanka Pinborough nebyla v roce 2017 žádný nováček na spisovatelském poli, v tomto roce ale její titul Behind her Eyes (č. Ví o tobě, Metafora 2017) způsobil bouři v literárních vodách a stal se okamžitým hitem.

Milostný trojúhelník mezi svobodnou matku, jejím šéfem a jeho manželkou je příběhem plným zvratů s tak nečekaným koncem, že si na sociálních sítích vysloužil hashtag #WTFThatEnding/NeprozraďteKonec. Přesvědčte se, zda je pravda, že kniha je vždy lepší než její adaptace a kupujte titul Ví o tobě v našem e-shopu – své dojmy nám poté můžete sdělit na Facebooku a Twitteru v příspěvcích označených hashtagem #přečtěteToNežToUvidíte.

Sarah Pinborough na svůj mezinárodní bestseller navázala neméně úspěšným románem Tiché lži o ženě, která se celý život ohlíží přes rameno a snaží se zapomenout na minulost. Její zrada ale nebyla nikdy zapomenuta.

A zatímco první dvě autorčiny knihy upíraly pozornost k obyčejným lidem, její poslední titul Ať zemře se odehrává mezi smetánkou jižanského města Savannah a sleduje souboj dvou žen o místo ve společnosti, do které tak docela nepatří.

Knihy Sarah Pinborough koupíte na Grada.cz

Přečtěte si také:

Představujeme napínavý román Za dveřmi tma
Za dveřmi tma

Napínavý román Anny Bailey způsobil mezi britskými čtenáři pořádný poprask. Zjistěte, o čem bude jeden z nejočekávanějších debutů roku 2021.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Knižní trailer – Poprava
Poprava

Královna islandské krimi je zpět! Podívejte se na upoutávku na nový temný thriller od oceňované autorky Yrsy Sigurdardóttir.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video