Logo

Život mezi řádky

9788073595289

Představení knih Sarah Pinborough

5.2.2021

Bestsellerový thriller Ví o tobě, kterým jeho autorka Sarah Pinborough změnila pravidla žánru, se dočkal seriálového zpracování od Netflixu a vy se na jeho premiéru můžete těšit již 17. února 2021.

Angličanka Pinborough nebyla v roce 2017 žádný nováček na spisovatelském poli, v tomto roce ale její titul Behind her Eyes (č. Ví o tobě, Metafora 2017) způsobil bouři v literárních vodách a stal se okamžitým hitem.

Milostný trojúhelník mezi svobodnou matku, jejím šéfem a jeho manželkou je příběhem plným zvratů s tak nečekaným koncem, že si na sociálních sítích vysloužil hashtag #WTFThatEnding/NeprozraďteKonec. Přesvědčte se, zda je pravda, že kniha je vždy lepší než její adaptace a kupujte titul Ví o tobě v našem e-shopu – své dojmy nám poté můžete sdělit na Facebooku a Twitteru v příspěvcích označených hashtagem #přečtěteToNežToUvidíte.

Sarah Pinborough na svůj mezinárodní bestseller navázala neméně úspěšným románem Tiché lži o ženě, která se celý život ohlíží přes rameno a snaží se zapomenout na minulost. Její zrada ale nebyla nikdy zapomenuta.

A zatímco první dvě autorčiny knihy upíraly pozornost k obyčejným lidem, její poslední titul Ať zemře se odehrává mezi smetánkou jižanského města Savannah a sleduje souboj dvou žen o místo ve společnosti, do které tak docela nepatří.

Knihy Sarah Pinborough koupíte na Grada.cz

Přečtěte si také:

Upoutávka na thriller Iluze
Iluze

Jediný způsob, jak ho dopadnout, je předvídat jeho kroky. Nechte se unést upoutávkou na thriller Camilly Läckberg a Henrika Fexeuse.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Yrsa Sigurðardóttir na Světě knihy
Yrsa Sigurðardóttir na Světě knihy

Pakliže už vyhlížíte festival Svět knihy, máme pro vás překvapení. Naživo se tam budete moct setkat s královnou thrilleru Yrsou!

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video