Logo

Život mezi řádky

9788076250802

Yrsa Sigurðardóttir na Světě knihy

19.5.2022

Je to tak. Pakliže už stejně jako my nedočkavě vyhlížíte pražský festival Svět knihy, který bude od 9. do 12. června tradičně probíhat na holešovickém Výstavišti, máme pro vás důvod, proč se těšit ještě víc. Naživo se tam totiž budete moct setkat s jednou z nejlepších autorek krimi a thrillerů současnosti Yrsou Sigurðardóttir!

V pátek 10. června od 14:00 bude Yrsa přímo na stánku Grady podepisovat knihy – ideální příležitost získat autogram nejen do knížek, které jste už četli, ale rovnou si i doplnit ty, co vám chybí. Třeba absolutní novinku z řady Freyja & Huldar s názvem Panenka.

Následující den, čili v sobotu 11. června, v 15:00 se zase můžete těšit na panel o psaní detektivek. Ten proběhne v hlavním sále a Yrsa se na něm sejde s další významnou autorkou krimi, tentokrát původem z Dánska – svou mnohaletou kamarádkou Sarou Blædel, českým čtenářům dobře známou díky sérii Louise Ricková.

U obou akcí bude přítomen tlumočník, takže se nemusíte bát, že byste o cokoliv přišli, pokud nevládnete cizími jazyky. Jestliže se tedy na Svět knihy chystáte, určitě si v programu vyhraďte čas a přijďte se se sympatickou Islanďankou, jejíž tituly vydává Metafora už 15 let, seznámit. Pokud máte rádi její knihy, garantujeme vám, že si zamilujete i ji.

Přečtěte si také:

Upoutávka na thriller Iluze
Iluze

Jediný způsob, jak ho dopadnout, je předvídat jeho kroky. Nechte se unést upoutávkou na thriller Camilly Läckberg a Henrika Fexeuse.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Představení nové krimi trilogie Mentalista
Představení nové krimi trilogie Mentalista

Nepovedený trik nebo úkladná vražda? Camilla Läckberg a Henrik Fexeus představují svoji novou krimi trilogii Mentalista.

Číst více
Video
Upoutávka na thriller Panenka
Panenka

Nalaďte se na thrillerovou notu s upoutávkou na nový napínavý román královny islandské krimi Yrsy Sigurðardóttir Panenka.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video