Logo

Život mezi řádky

9788076251410

Představujeme francouzský thriller Spolčení ničemů

18.1.2021

Příznivci temnější literatury se po oceňovaném thrilleru Útočiště od Jérôma Loubryho mohou začít těšit na další francouzskou lahůdku. Jak to vypadá, když se nejhorší noční můry stávají realitou, vám předvede bestsellerový autor Maxime Chattam v nervy drásajícím románu Spolčení ničemů.

V knihách Maxima Chattama se v rychlém sledu střídají napínavé zápletky a nečekané zvraty a nikdy nic není tak, jak se zdá. A tak se i ze zdánlivě poklidné, přehledné situace může vmžiku stát boj na život a na smrt – což ostatně poznají na vlastní kůži i hrdinové takřka hororového příběhu, začínajícího objevem hned několika obětí brutálních činů na různých místech Francie.

Přestože je nemohl spáchat stejný člověk, jedna věc je spojuje – značka *e vyřezaná přímo do kůže. Kriminalisté, jejichž práci mimochodem Chattam jako student kriminologie dokáže popsat přesně a poutavě, brzy zjišťují, že se stejné případy současně odehrály také v jiných evropských zemích. Kdo ale toto spolčení vrahů řídí? Co je jeho cílem? A kam až budou muset protagonisté zajít, aby epidemii vražedného násilí zastavili?

S odpověďmi na tyto i mnohé další otázky si budete muset počkat na samotný román. Ale nebojte, nebude to čekání dlouhé. Hon na sériové vrahy odstartuje už 5. února.

Knihu si již nyní můžete předobjednat s 25% slevou na našem webu – a pokud fandíte audioknihám, ani o tu vás samozřejmě neochudíme. Spolčení ničemů si zároveň s tištěnou verzí budete moct užít v dramatickém podání herce a dabéra Libora Hrušky.

Přečtěte si také:

Videorozhovor se spisovatelem Jérômem Loubrym
Videorozhovor se spisovatelem Jérômem Loubrym

Podívejte se na videorozhovor s Jérômem Loubrym, autorem oceňovaného bestselleru Útočiště a očekávané novinky Obr z mlhy.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Představujeme napínavý román Za dveřmi tma
Za dveřmi tma

Napínavý román Anny Bailey způsobil mezi britskými čtenáři pořádný poprask. Zjistěte, o čem bude jeden z nejočekávanějších debutů roku 2021.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Knižní trailer – Poprava
Poprava

Královna islandské krimi je zpět! Podívejte se na upoutávku na nový temný thriller od oceňované autorky Yrsy Sigurdardóttir.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video