Logo

Život mezi řádky

9788076251410

Představujeme francouzský thriller Spolčení ničemů

18.1.2021

Příznivci temnější literatury se po oceňovaném thrilleru Útočiště od Jérôma Loubryho mohou začít těšit na další francouzskou lahůdku. Jak to vypadá, když se nejhorší noční můry stávají realitou, vám předvede bestsellerový autor Maxime Chattam v nervy drásajícím románu Spolčení ničemů.

V knihách Maxima Chattama se v rychlém sledu střídají napínavé zápletky a nečekané zvraty a nikdy nic není tak, jak se zdá. A tak se i ze zdánlivě poklidné, přehledné situace může vmžiku stát boj na život a na smrt – což ostatně poznají na vlastní kůži i hrdinové takřka hororového příběhu, začínajícího objevem hned několika obětí brutálních činů na různých místech Francie.

Přestože je nemohl spáchat stejný člověk, jedna věc je spojuje – značka *e vyřezaná přímo do kůže. Kriminalisté, jejichž práci mimochodem Chattam jako student kriminologie dokáže popsat přesně a poutavě, brzy zjišťují, že se stejné případy současně odehrály také v jiných evropských zemích. Kdo ale toto spolčení vrahů řídí? Co je jeho cílem? A kam až budou muset protagonisté zajít, aby epidemii vražedného násilí zastavili?

S odpověďmi na tyto i mnohé další otázky si budete muset počkat na samotný román. Ale nebojte, nebude to čekání dlouhé. Hon na sériové vrahy odstartuje už 5. února.

Knihu si již nyní můžete předobjednat s 25% slevou na našem webu – a pokud fandíte audioknihám, ani o tu vás samozřejmě neochudíme. Spolčení ničemů si zároveň s tištěnou verzí budete moct užít v dramatickém podání herce a dabéra Libora Hrušky.

Přečtěte si také:

Upoutávka na thriller Iluze
Iluze

Jediný způsob, jak ho dopadnout, je předvídat jeho kroky. Nechte se unést upoutávkou na thriller Camilly Läckberg a Henrika Fexeuse.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Yrsa Sigurðardóttir na Světě knihy
Yrsa Sigurðardóttir na Světě knihy

Pakliže už vyhlížíte festival Svět knihy, máme pro vás překvapení. Naživo se tam budete moct setkat s královnou thrilleru Yrsou!

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video