Logo

Život mezi řádky

9788076251410

Představujeme francouzský thriller Spolčení ničemů

18.1.2021

Příznivci temnější literatury se po oceňovaném thrilleru Útočiště od Jérôma Loubryho mohou začít těšit na další francouzskou lahůdku. Jak to vypadá, když se nejhorší noční můry stávají realitou, vám předvede bestsellerový autor Maxime Chattam v nervy drásajícím románu Spolčení ničemů.

V knihách Maxima Chattama se v rychlém sledu střídají napínavé zápletky a nečekané zvraty a nikdy nic není tak, jak se zdá. A tak se i ze zdánlivě poklidné, přehledné situace může vmžiku stát boj na život a na smrt – což ostatně poznají na vlastní kůži i hrdinové takřka hororového příběhu, začínajícího objevem hned několika obětí brutálních činů na různých místech Francie.

Přestože je nemohl spáchat stejný člověk, jedna věc je spojuje – značka *e vyřezaná přímo do kůže. Kriminalisté, jejichž práci mimochodem Chattam jako student kriminologie dokáže popsat přesně a poutavě, brzy zjišťují, že se stejné případy současně odehrály také v jiných evropských zemích. Kdo ale toto spolčení vrahů řídí? Co je jeho cílem? A kam až budou muset protagonisté zajít, aby epidemii vražedného násilí zastavili?

S odpověďmi na tyto i mnohé další otázky si budete muset počkat na samotný román. Ale nebojte, nebude to čekání dlouhé. Hon na sériové vrahy odstartuje už 5. února.

Knihu si již nyní můžete předobjednat s 25% slevou na našem webu – a pokud fandíte audioknihám, ani o tu vás samozřejmě neochudíme. Spolčení ničemů si zároveň s tištěnou verzí budete moct užít v dramatickém podání herce a dabéra Libora Hrušky.

Přečtěte si také:

Knižní trailer – Poprava
Poprava

Královna islandské krimi je zpět! Podívejte se na upoutávku na nový temný thriller od oceňované autorky Yrsy Sigurdardóttir.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Představení knih Sarah Pinborough
Ví o tobě

Bestsellerový thriller Ví o tobě, kterým jeho autorka Sarah Pinborough změnila pravidla žánru, se dočkal seriálového zpracování od Netflixu.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video