Logo

Život mezi řádky

9788076251434

Představujeme napínavý román Za dveřmi tma

28.6.2021

Ospalé maloměsto Whistling Ridge je už dlouho jako soudek střelného prachu. Stačí jediná jiskra – z večírku na oblíbeném místě v lese nedorazí domů sedmnáctiletá Abigail – a zdání spořádanosti rychle bere zasvé. Ve městě plném tajemství, pokrytectví, předsudků a vzteku, kde se pravda neříká nahlas a za dveřmi číhá nebezpečí, nezůstane kámen na kameni.

Zmizení mladé dívky strhne masku spořádaného maloměsta…

Za dveřmi tma je slibný debut britské autorky, který se ve Velké Británii ještě před vydáním stal jedním z nejočekávanějších titulů roku 2021 a po vydání okamžitě vystřelil na první místa prodejních žebříčků.

Anna Bailey se narodila v roce 1995 v Bristolu a vyrostla v Gloucestershiru. Vystudovala tvůrčí psaní na Bath Spa University a chtěla se stát novinářkou, ale osud ji nakonec zavanul do Colorada, kde začala pracovat ve Starbucks. V roce 2018 se však vrátila do Velké Británie, zapsala se na kurz tvůrčího psaní a pustila se do práce na thrilleru Za dveřmi tma, ve kterém zúročila své zkušenosti se životem na americkém maloměstě a ze kterého se po vydání okamžitě stala knižní událost roku.

Román Za dveřmi tma vychází v překladu Romana Lipčíka v tištěné i elektronické verzi 30. června.

Koupit knihu na Grada.cz

Přečtěte si také:

Představení nové krimi trilogie Mentalista
Představení nové krimi trilogie Mentalista

Nepovedený trik nebo úkladná vražda? Camilla Läckberg a Henrik Fexeus představují svoji novou krimi trilogii Mentalista.

Číst více
Video
Upoutávka na thriller Panenka
Panenka

Nalaďte se na thrillerovou notu s upoutávkou na nový napínavý román královny islandské krimi Yrsy Sigurðardóttir Panenka.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Upoutávka na knihu Pekárna plná života
Pekárna plná života

Podívejte se na trailer na knihu Pekárna plná života a nechte se naladit na nové dobrodružství provoněné čerstvým pečivem.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video