Logo

Život mezi řádky

9788076251434

Představujeme napínavý román Za dveřmi tma

28.6.2021

Ospalé maloměsto Whistling Ridge je už dlouho jako soudek střelného prachu. Stačí jediná jiskra – z večírku na oblíbeném místě v lese nedorazí domů sedmnáctiletá Abigail – a zdání spořádanosti rychle bere zasvé. Ve městě plném tajemství, pokrytectví, předsudků a vzteku, kde se pravda neříká nahlas a za dveřmi číhá nebezpečí, nezůstane kámen na kameni.

Zmizení mladé dívky strhne masku spořádaného maloměsta…

Za dveřmi tma je slibný debut britské autorky, který se ve Velké Británii ještě před vydáním stal jedním z nejočekávanějších titulů roku 2021 a po vydání okamžitě vystřelil na první místa prodejních žebříčků.

Anna Bailey se narodila v roce 1995 v Bristolu a vyrostla v Gloucestershiru. Vystudovala tvůrčí psaní na Bath Spa University a chtěla se stát novinářkou, ale osud ji nakonec zavanul do Colorada, kde začala pracovat ve Starbucks. V roce 2018 se však vrátila do Velké Británie, zapsala se na kurz tvůrčího psaní a pustila se do práce na thrilleru Za dveřmi tma, ve kterém zúročila své zkušenosti se životem na americkém maloměstě a ze kterého se po vydání okamžitě stala knižní událost roku.

Román Za dveřmi tma vychází v překladu Romana Lipčíka v tištěné i elektronické verzi 30. června.

Koupit knihu na Grada.cz

Přečtěte si také:

Listopadové novinky z Metafory
Listopadové novinky z Metafory

Podzim se nám pomalu přehupuje v zimu a blíží se Vánoce. Podívejte se, jaké knihy můžete nadělit svým blízkým k ježíšku.

Číst více
Video
Říjnové novinky z Metafory
Říjnové novinky z Metafory

Podmračené dny, padající listí, deštivé podvečery – zkrátka nám začal podzim. A to si samozřejmě žádá adekvátní literaturu.

Číst více
Video
Videorozhovor se spisovatelem Jérômem Loubrym
Videorozhovor se spisovatelem Jérômem Loubrym

Podívejte se na videorozhovor s Jérômem Loubrym, autorem oceňovaného bestselleru Útočiště a očekávané novinky Obr z mlhy.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video