Logo

Život mezi řádky

Tajemství energie

Tajemství energie

Svirinskaja Alla

Tajemství celkové pohody spočívá ve zvládnutí životní energie. Všechny ty diety, potravinové doplňky, cvičení a terapie mohou fungovat (konečně!) jen tehdy, jestliže je dokážete propojit se samou podstatou energetického toku. Více >

Tištěná kniha 99 Kč 249 Kč - 60 %
E-kniha 159 Kč 212 Kč - 25 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize Tipy z redakce O autorovi Další informace

O knize

Tajemství celkové pohody spočívá ve zvládnutí životní energie. Všechny ty diety, potravinové doplňky, cvičení a terapie mohou fungovat (konečně!) jen tehdy, jestliže je dokážete propojit se samou podstatou energetického toku.
Tato práce odhaluje zapomenutou moudrost léčitelských postupů z celého světa, včetně tradičních metod, jež Alla Svirinskaja zdědila po ruských předcích.
Ve své knize nás poprvé seznamuje se svým unikátním postojem k dávným postupům – přizpůsobených ovšem modernímu člověku.Její ucelený přístup k fyzickým, emočním, mentálním a spirituálním oblastem změní váš život. Praktikujte Allin program krok za krokem a staňte se vlastními léčiteli.

Náhled knihy

Tipy z redakce

Tajemství celkové pohody spočívá ve zvládnutí životní energie. Alla Svirinskaja odhaluje zapomenutou moudrost léčitelských postupů... Více informací

O autorovi

Svirinskaja Alla

Alla Svirinskaja vyrostla v rodině, kde má léčitelství úctyhodnou tradici už nejméně pěti generací. Sama má medicínské vzdělání v Londýně. K tisícům nemocných, kterým už do dnešního dne pomohla, patří kromě „obyčejných“ lidí i řada celebrit a členů britské královské rodiny.    Kromě léčení pořádá také po celém světě hojně navštěvované pracovní semináře.

Další knihy autora

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 125×205, 333 stran
Datum vydání: 1. 11. 2013
ISBN: 978-80-7359-407-7

E-kniha

Velikost: 2.63 MB | 3.21 MB | 1.3 MB

Novinky