Logo

Život mezi řádky

9788076252189

Upoutávka na knihu Pekárna plná života

15.2.2022

Uličky malebného Halleholmu znovu naplní vůně skořice – a to už dnes, jelikož právě vychází pokračování oblíbeného románu Ruth Kvarnström-Jonesové Pekárna s vůní skořice, který jsme vydali minulý rok. Pekárna plná života začíná tam, kde první román skončil, opět se tak můžete těšit nejen na sympatickou hrdinku Lovisu, provozující v pitoreskním švédském městečku svůj malý podnik, a její trable s láskou i dramaty svérázných postav, s nimiž se tam setkává.

Jestliže tedy i vás voňavé dobrodružství okouzlilo, neváhejte, pusťte si upoutávku výše a nalaďte se s námi na náladu nové knihy, která vás bezpochyby okouzlí stejným způsobem jako její předchůdce.

Knihu pořídíte v tištěné i elektronické podobě v našem e-shopu na Grada.cz

Přečtěte si také:

Představení nové krimi trilogie Mentalista
Představení nové krimi trilogie Mentalista

Nepovedený trik nebo úkladná vražda? Camilla Läckberg a Henrik Fexeus představují svoji novou krimi trilogii Mentalista.

Číst více
Video
Upoutávka na thriller Panenka
Panenka

Nalaďte se na thrillerovou notu s upoutávkou na nový napínavý román královny islandské krimi Yrsy Sigurðardóttir Panenka.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Listopadové novinky z Metafory
Listopadové novinky z Metafory

Podzim se nám pomalu přehupuje v zimu a blíží se Vánoce. Podívejte se, jaké knihy můžete nadělit svým blízkým k ježíšku.

Číst více
Video