Logo

Život mezi řádky

9788076250802

Upoutávka na thriller Panenka

16.2.2022

Už jsme to avizovali, dokonce jsme vám nabídli i malou ochutnávku v podobě ukázky a nyní je čas připomenout si to znovu: 7. březen. To je datum, které by si měli poznamenat všichni příznivci thrillerů královny islandské krimi Yrsy Sigurðardóttir, protože právě 7. března vychází další z řady napínavých románů s oblíbenou dvojicí vyšetřovatelů, policistou Huldarem a dětskou psycholožkou Freyjou. Ti jsou v knize Panenka postaveni před svůj zatím možná nejpodivnější případ, začínající nevinně, a přesto téměř hororově.

Dísa si vyjela se svou dcerkou Rósou a s kolegou z práce na výlet na rybářské lodi. Jediným úlovkem namísto ryb je ale stará rozbitá panenka z mořského dna, která na první pohled působí zlověstně… Malé Róse je panenky líto a chce si ji vzít domů. Dísa, která z toho vůbec není nadšená, jí to nakonec pod tlakem situace dovolí. Toho večera pak na Facebooku postuje fotku odpudivé panenky ve vaně a ráno… Ráno je panenka pryč – a Dísa leží v koupelně v tratolišti krve.

Stejně jako předchozí Yrsiny knihy, ani tahle rozhodně není pro slabé žaludky. Doporučujeme číst za světla a ideálně v zamčeném bytě. I když, jak z Yrsiných knih víme, někdy ani to nemusí být dost… Thriller Panenka si už nyní můžete předobjednat v našem e-shopu na Grada.cz.

 

Přečtěte si také:

Představení nové krimi trilogie Mentalista
Představení nové krimi trilogie Mentalista

Nepovedený trik nebo úkladná vražda? Camilla Läckberg a Henrik Fexeus představují svoji novou krimi trilogii Mentalista.

Číst více
Video
Upoutávka na knihu Pekárna plná života
Pekárna plná života

Podívejte se na trailer na knihu Pekárna plná života a nechte se naladit na nové dobrodružství provoněné čerstvým pečivem.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Listopadové novinky z Metafory
Listopadové novinky z Metafory

Podzim se nám pomalu přehupuje v zimu a blíží se Vánoce. Podívejte se, jaké knihy můžete nadělit svým blízkým k ježíšku.

Číst více
Video