Logo

Život mezi řádky

9788076250802

Upoutávka na thriller Panenka

16.2.2022

Už jsme to avizovali, dokonce jsme vám nabídli i malou ochutnávku v podobě ukázky a nyní je čas připomenout si to znovu: 7. březen. To je datum, které by si měli poznamenat všichni příznivci thrillerů královny islandské krimi Yrsy Sigurðardóttir, protože právě 7. března vychází další z řady napínavých románů s oblíbenou dvojicí vyšetřovatelů, policistou Huldarem a dětskou psycholožkou Freyjou. Ti jsou v knize Panenka postaveni před svůj zatím možná nejpodivnější případ, začínající nevinně, a přesto téměř hororově.

Dísa si vyjela se svou dcerkou Rósou a s kolegou z práce na výlet na rybářské lodi. Jediným úlovkem namísto ryb je ale stará rozbitá panenka z mořského dna, která na první pohled působí zlověstně… Malé Róse je panenky líto a chce si ji vzít domů. Dísa, která z toho vůbec není nadšená, jí to nakonec pod tlakem situace dovolí. Toho večera pak na Facebooku postuje fotku odpudivé panenky ve vaně a ráno… Ráno je panenka pryč – a Dísa leží v koupelně v tratolišti krve.

Stejně jako předchozí Yrsiny knihy, ani tahle rozhodně není pro slabé žaludky. Doporučujeme číst za světla a ideálně v zamčeném bytě. I když, jak z Yrsiných knih víme, někdy ani to nemusí být dost… Thriller Panenka si už nyní můžete předobjednat v našem e-shopu na Grada.cz.

 

Přečtěte si také:

Upoutávka na thriller Iluze
Iluze

Jediný způsob, jak ho dopadnout, je předvídat jeho kroky. Nechte se unést upoutávkou na thriller Camilly Läckberg a Henrika Fexeuse.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video
Yrsa Sigurðardóttir na Světě knihy
Yrsa Sigurðardóttir na Světě knihy

Pakliže už vyhlížíte festival Svět knihy, máme pro vás překvapení. Naživo se tam budete moct setkat s královnou thrilleru Yrsou!

Číst více
Koupit na Grada.cz
Video