Logo

Život mezi řádky

Ediční plán na druhou polovinu roku 2022

15.7.2022

Chtěli jste ho, ptali jste se nás na něj a my jsme se rozhodli vám ho přinést. O čem že to mluvíme? Samozřejmě o edičním plánu na druhou polovinu roku 2022! Najdete v něm všechny tituly, na které se od nás můžete těšit až do listopadu – mezi nimi třeba finální díl série Freyja a Huldar od královny islandské krimi Yrsy Sigurðardóttir, nový horor od autora bestselleru Útočiště Jérôma Loubryho, další romantické dobrodružství hrdinky knihy V jabloňovém sadu od Susan Wiggsové, historický román z pera autorky Půlnoční modři Simone van der Vlugt nebo biografické romány o první ženě, která vstoupila do hrobky faraona Tutanchamona, Evelyn Herbetové, zakladatelce proslulého knihkupectví Shakespeare & Company Sylvii Beachové či Egonu Schielem a jeho múzách.

Zkrátka ani v nadcházejících měsících nehodláme zpomalit a přestat vás zásobovat spoustou kvalitního čtiva. A vám už teď nic z toho neunikne! Uvařte si šálek horkého čaje, připravte si kalendář a začněte se těšit. Rozhodně je na co!

Ediční plán najdete pod odkazem zde.

Přečtěte si také:

Právě vychází strhující krimi Žena v ohni
Právě vychází strhující krimi Žena v ohni

Vydejte se se Ženou v ohni do nebezpečného světa umění! Mladá reportérka Jules se pouští po stopách legendárního obrazu. Není ale…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Vyšel nový thriller Yrsy Sigurðardóttir Ticho
Vyšel nový thriller Yrsy Sigurðardóttir Ticho

Oblíbili jste si sérii Freyja a Huldar? Pak vás na jaře jistě potěšil thriller Panenka. To ale není vše, na…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Letní novinky z Metafory
Letní novinky z Metafory

Začalo léto, a to znamená spoustu nových knih! Podívejte se, na co se od nás můžete těšit.

Číst více
Předsta­vujeme