Logo

Život mezi řádky

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě – první kniha z nové edice 7lásky

14.6.2019
Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě – první kniha z nové edice 7lásky

Intimním příběhem o konci manželství a lásce, která trvá, zahajujeme novou edici takzvaných feel-good románů – 7lásky.

7lásky jsou jako dveře do knihovny plné krásných příběhů, veselých i dojemných. Stačí je otevřít a ponořit se do některého z nich. Každý měsíc vás vezmou na objevnou cestu. Zpestří váš život. Pohladí vás a pobaví.

7lásky jsou především vaše příjemné chvíle s krásnou knihou.

Příběh první knihy z edice – Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě, začíná během poslední noci společného života po jedenácti letech manželství, které pomalu dozrálo k rozchodu. Lucie posléze prochází situacemi, někdy bolestnými a někdy až komickými, které jí tato změna přináší do života.

Výborně napsaný román úspěšné argentinské spisovatelky Silvie Araziové s lehce nostalgickým nádechem přiměje (nejen) čtenářky k novému pohledu na vlastní citový život. „Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě” je zamyšlením nad láskou, manželstvím a osamělostí.

Přečtěte si také:

První kapitola z knihy: Zdroj
Zdroj

Otevřete mysl, využijte potenciál svého mozku a zásadním způsobem změníte svůj život. Kniha, postavená na nových vědeckých poznatcích ohledně neuvěřitelné…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Článek
Whitney Scharerová:  Prchavý čas světla
Prchavý čas světla

Vynikající debutový román působící na všechny smysly, plný pozoruhodných podrobností a vyprávěný v různě se proplétajících časových liniích ukazuje Lee…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme